Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Vlčí vyhlídka

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Georgia O´Connor
Legendární mistr*A
Georgia O´Connor


Poèet pøíspìvkù : 57
Join date : 20. 04. 14

Vlčí vyhlídka Empty
PříspěvekPředmět: Vlčí vyhlídka   Vlčí vyhlídka I_icon_minitimeSun Apr 20, 2014 7:34 pm

Vlčí vyhlídka Zkdr
Není nic hezčího než Ipsumopolis v třpytu zapadajícího slunce!
Vlčí vyhlídka nabízí nejkrásnější pohled na město z kolosální výšky.
Zážitek zaručen!
Návrat nahoru Goto down
Abigail O´Connor
Žák středního stupně
Abigail O´Connor


Poèet pøíspìvkù : 43
Join date : 20. 04. 14

Vlčí vyhlídka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vlčí vyhlídka   Vlčí vyhlídka I_icon_minitimeSat Oct 18, 2014 10:45 am

Vlčí vyhlídka Tumblr_luwuzdjcFx1qgby90o1_500
Toto místo jsem vážně milovala a spát se mi nechtělo, tak proč se neprojít zrovna sem, že jo. Koukala jsem se do dálky a v ruce držela bloček. Bože, připadala jsem si jak nějakej sebevrah, utěk z domu a teď dopis na rozloučenou. Tse...to vůbec ne, právě naopak. Když jsem byla na takovýchto místech, napadalo mě spousta nových melodií. Občas jsem si říkala, že jsem fakt zvláštní člověk, ale doma mě moc věcí nenapadala, tak co na tom, že jsem se chtěla jít projít. Kolem mě ze začátku chodila vážně hodně lidí, po chvilce se to tu vylidnilo a byl klid. Pousmála jsem se a a začala si zpívat písničku. V tom klidu to nebylo tak špatné, alespoň jsem v to doufala. Mohla jsem se pořádně zamyslet. Taky jsem přemýšlela, jak bych asi mámě a strýčkovi mohla udělat radost...

Návrat nahoru Goto down
Abigail O´Connor
Žák středního stupně
Abigail O´Connor


Poèet pøíspìvkù : 43
Join date : 20. 04. 14

Vlčí vyhlídka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vlčí vyhlídka   Vlčí vyhlídka I_icon_minitimeSat Oct 18, 2014 11:25 pm

Po nějaké době samoty, kterou jsem potřebovala jsem zavřela svůj diář, do kterého jsem si sepsala text písně spolu s melodií. Ani nevím, jak mě napadlo toto téma písně, ale měla jsem potřebu toto celé nějakým způsobem zpracovat a byla jsem na sebe pyšná. Svůj hlas jsem v tomto směru měla moc ráda. Především, věkem se mění hlas každému, tak jsem doufala, že zrovna mě by to vydržet mohlo. Vzala jsem si na sebe rukavičky podívala se naposledy na okolí a spokojeně šla zpět domů.

Přesun
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Vlčí vyhlídka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vlčí vyhlídka   Vlčí vyhlídka I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Vlčí vyhlídka
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Restaurace "Vlčí tesák"

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Hra :: Murim :: Herní Místnosti :: Afrika :: Ipsumopolis-
Přejdi na: