Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Co se to tu děje?

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Kylian Tanguy
Legendární mistr*A
Kylian Tanguy


Poèet pøíspìvkù : 48
Join date : 02. 08. 14

Co se to tu děje? Empty
PříspěvekPředmět: Co se to tu děje?   Co se to tu děje? I_icon_minitimeSat Sep 27, 2014 3:07 pm

Zdravím všechny obyvatele říše polomrtvých.

Jak jste si mohli všimnout, naše fórum se pomalu ale jistě dostalo do stavu ne nepodobnému těžce dýchajícímu novorozenci na kapačkách...

Už nějakou dobu postrádáme Admina (ano, toho s velkým A), který sice ví, že ho sháním ale ani po týdnu, co se to k němu doneslo nenapsal ani čárku. Pokud se daný člověk zrovna nenachází s nohama nahoře v nemocnici, považuji takovéto chování za neospravedlnitelné (a já shodou okolností vím, že to opravdu není ten případ).  Nebudu to tady moc protahovat - původně jsem s tím zamýšlel dneska seknout.

Po včerejším rozhovoru s jedním hráčem jsem se to ale rozhodl vzít to za jiný konec. Spousta lidí si tu dala opravdu velkou práci s postavami a těšila se na hru. Proto jsem se rozhodl neřešit zbytek fóra a rozjíždím vedlejší dějovou linku ve Francii, která bude nakonec dost možná hlavní a jediná. Pokud by si stále někdo chtěl udělat postavu je jen vítán, mějte ale ve vědomí, že nevím jak dlouhá to bude hra.

Africký rodinný klan neřeším - předpokládám, že se zařídíte sami, kdybyste něco chtěli, ozvěte se.

Pánové z Ruska - je mi líto, ale momentálně si neumím představit, že bych dokázal zařídit NPC jak pro vás tak pro Francii (zejména bez toho, abych omezoval vaše úctyhodné tempo). Pokud byste se ale v nějakou chvíli chtěli připlést do příběhu Francie (ať už formou útoku, špehování, nebo čehokoliv jiného, co vymyslíte), neváhejte mi napsat. Časem se k vám možná dostanu i jinak, ale nechci nic slibovat...
Ještě jedna připomínka - vím, že fórum nevypadá moc funkčně, ale stále tady číhá jeden přátelský stalker a dvojčata také ještě jakž takž fungují, takže prosím nepoužívejte techniky, které nemáte povolené (ano, mluvím k tobě, Tarasi).

Studenti z Číny nevím kdy a jestli vůbec budou vaše herní místnosti hotovy. Pokud byste se rozhodli, že chcete postavy někam jinam, případně nějakým způsobem předělat ty, které již máte, bránit vám rozhodně nehodlám. Vše je samozřejmě na dohodě.


Takže to bychom měli. Nevím, jestli tohle fórum bude kdy plně funkční a upřímně řečeno, jsem v tomto ohledu značně pesimistický.

Počínaje dneškem tedy fórum funguje v této nedokonalé podobě (což neoficiálně vesele dělalo do teď). Pokusím se dvojčata co nejdříve dostat k tomu, aby se podívaly na vaše techniky, nebo to v případě, že se s tím rozhodnou seknout, udělám sám.

Díky, že jste si přečetli alespoň tento řádek tohoto zdlouhavého oznámení.
Veškeré komentáře, otázky nebo případné nápady kterými bychom mohli naši skoro-mrtvolu vylepšit neváhejte poslat jako odpověď do tohoto tématu nebo mě do PM.
Stále hledáme dobrovolníka, který bude měnit květiny u nemocničního lůžka.


Technická poznámka: Včera mě postihlo něco, čemu se říká akutní ústřel krční páteře, což je přesně tak nepříjemné, jak to zní, ačkoliv nejspíš ne zas tak závažné. Pro vás to v tuto chvíli znamená, že vážně nevím, kdy se dostanu k tomu pohnout hrou, protože mám značně omezenou hybnost. Mám vizi, že to bude v tomto týdnu, ale posvátné houbičky už taky nejsou to, co bývaly...
Návrat nahoru Goto down
Ivan Tigrov
Expert
Ivan Tigrov


Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 26. 08. 14

Co se to tu děje? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co se to tu děje?   Co se to tu děje? I_icon_minitimeSun Sep 28, 2014 8:26 am

Jakožto, prozatím, jediný instruktor v Rusku bych chtěl požádat o dočasnou(dokud se nenajde nějaká vyšší šarže, nebo Ruský Legendární mistr) pravomoc ovládat NPC stejné úrovně, jako jsem já(takže instruktory-Experty, abychom mohli trénovat) a nižší(kdybych pro hráče chtěl vymyslet třeba nějakou neválečnou misi, v rámci tréningu... plánoval jsem třeba výpravu do toho opuštěného hradu, obklopeného lávou, který v Rusku máme Smile ).
Pokud by jste potřeboval nějaké záporáky, pro svůj příběh ve Francii, myslím že se tomu nikdo nebudeme bránit. Do té doby si ale jistě vystačíme sami.

Tímto bych chtěl poprosit stávající i budoucí hráče Ruska, aby mě bez ostychů vyhledali. Společně se nám jistě bude hrát lépe, než každému zvlášť a jsem si jist, že vymyslím něco, co nás všechny zabaví.
Návrat nahoru Goto down
Kylian Tanguy
Legendární mistr*A
Kylian Tanguy


Poèet pøíspìvkù : 48
Join date : 02. 08. 14

Co se to tu děje? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co se to tu děje?   Co se to tu děje? I_icon_minitimeSun Oct 05, 2014 2:03 pm

Zdravím.
Původně jsem to chtěl povolit, vzhledem k tomu, že fórum vypadalo, že nebude fungovat, ale zdá se, že jsme se aspoň částečně posbírali dohromady a mělo by se vytvořit hlavní NPC do Ruska. Takže v tuhle chvíli bych to doložil a pokud by se náhodou ukázalo, že to nezvládneme, tak to bude dál řešit.

Co by se ale mělo vyřešit okamžitě jsou stále ještě nepovolené ale hlavně ani nesepsané techniky, které se v Rusku míhají jedna za druhou. Chápu, že je to hloupé, protože jste uprostřed boje, ale schvalování technik je stále funkční! Nemůžu říct, jestli Taras toto oznámení četl, ale ty očividně ano a hraješ s ním, takže to beru tak, jako že se to k němu dostalo. Odešlu ještě PM, a pokud s tím něco neudělá, budu s tím bohužel muset něco udělat já.
A obávám se, že by to bylo poněkud radikální.


Naposledy upravil Kylian Tanguy dne Sun Oct 05, 2014 4:30 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Ivan Tigrov
Expert
Ivan Tigrov


Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 26. 08. 14

Co se to tu děje? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co se to tu děje?   Co se to tu děje? I_icon_minitimeSun Oct 05, 2014 3:46 pm

Tarase jsem o tom neinformoval, měl jsem za to, že je dohodnutý s Royal Twins... moje chyba.
Pravidla jsou pravidla, ale je to jistě jen formalita. Jsem přesvědčen, že nepoužil nic, co neodpovídá tomu, co má povolené v charakteru. Radikální řešení jistě nebude potřeba, všechno se v brzké době vyřeší, došlo jen ke komunikačnímu šumu(prostě mě nenapadlo ho na to upozornit a on to očividně nečetl).
Návrat nahoru Goto down
Lucy
Admin
Lucy


Poèet pøíspìvkù : 54
Join date : 11. 04. 14

Co se to tu děje? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co se to tu děje?   Co se to tu děje? I_icon_minitimeSun Oct 05, 2014 4:25 pm

SCHOPNOSTI
Jednoduše...
Pokud každému z vás schválíme Vrozenou schopnost v Životopise, nedává vám to oprávnění tuto schopnost využívat ve hře, pro nás je to info, stejně jako pro vás impuls k tomu, aby jste si začali tvořit funkce (aneb věci, které využijete ve hře) v sekci Schopnosti...

Ještě víc jednoduše...

Máte povolení v Životopise = Info pro adminy, pro vás impuls na tvoření technik do sekce Schopnosti.
Máte povolení ve Schopnostech = můžete využívat tyto schopnosti (techniky) ve hře.
Nemáte povolení ve Schopnostech = nesmíte využívat jakoukoliv schopnost (techniku) ve hře.
-
-
-
Takže by jsme byli rády, kdyby se to nějak vyřešilo...zde: https://murim.forumczech.com/t108-park-v-okoli-skoly

Buď si Taras sepíše veškeré své funkce Vrozené schopnosti do sekci Schopnosti, kde by jsme mu dali nějaký názor a nebo prostě dejte někomu z adminů vědět a my ty posty smažem ^^
Návrat nahoru Goto down
Taras Grigoriy Olegovich
Žák vyššího stupně
Taras Grigoriy Olegovich


Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 26. 08. 14

Co se to tu děje? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co se to tu děje?   Co se to tu děje? I_icon_minitimeMon Oct 06, 2014 2:21 pm

Zdravím, omlouvám se že na tohle reaguji až teď, jelikož teprve dnes jsem se sem opět dostal. Výsledek této situace je především způsoben mou chybou, kdy jsem nejspíš přehlédl nutnost dalšího postupu. Rád bych sice podotkl, že je tento postup velmi byrokratický a zbytečně zatěžuje všechny zúčastněné, nicméně pravidla jsou pravidla a já se jim podřídím. Jen bych si příště vyprosil výhružky o radikálním řešení atd., tím si hráče leda popudíte proti sobě. Nadále postovat nebudu, dokud potřebné informace nedoplním a úřední šiml mi je neschválí.
Návrat nahoru Goto down
Kylian Tanguy
Legendární mistr*A
Kylian Tanguy


Poèet pøíspìvkù : 48
Join date : 02. 08. 14

Co se to tu děje? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co se to tu děje?   Co se to tu děje? I_icon_minitimeMon Oct 06, 2014 3:06 pm

Můj zarytý úřednický smysl pro pořádek mi nedovoluje házet kolem opatření bez předešlého upozornění a to i v případě, že to vypadá, jako že mě někdo už týden ignoruje. Vždycky je tu totiž určitá šance, že došlo pouze k nedorozumění.

To je taky důvod proč admin často skončí s tím, že musí skloubit slušné jednání s příslibem chování, které by se každému nemuselo líbit ne z neslušnosti, ale hlavně proto, že forumotion stále ještě do administrace nepřidalo ten šestý smysl, co tak dlouho slibuje.
Věř tomu nebo ne, najdou se i lidé, kteří něco takového dělají záměrně. Jsem jen rád že jedním z nich nejsi, nicméně tvé vyprošování v tomto případě asi příliš efektivní nebude. Jediné řešení, které mě napadá, je v případě, že by někdy vyvstala znovu podobná situace, které bys byl účastníkem, je ten topic zamknout rovnou a myslím, že mi dáš za pravdu, že způsob, jakým to proběhlo teď je lepší.

Techniky mají své opodstatnění a pokud by toto téma chtěl kdokoliv probrat, rád tak učiním na příhodnějším místě (skype/PM/spam).

Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Co se to tu děje? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co se to tu děje?   Co se to tu děje? I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Co se to tu děje?
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Fórum :: Oznámení-
Přejdi na: