Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

  Odchod

Goto down 
AutorZpráva
Kylian Tanguy
Legendární mistr*A
Kylian Tanguy


Poèet pøíspìvkù : 48
Join date : 02. 08. 14

    Odchod Empty
PříspěvekPředmět: Odchod       Odchod I_icon_minitimeTue Oct 28, 2014 6:38 pm

Zdravím.

Možná jste si všimli, že jsem v poslední době nebyl moc aktivní.
Někteří z Vás možná vědí, v jaké situaci se nacházím. Není mi úplně dobře, některé dny se i vstávání z postele zdá nepřekonatelným úkolem.
Řeknu to na rovinu - bylo ode mě hloupé brát si na starost roli admina. Ale co na to můžu říct, mám tendence během dobrých dnů podceňovat to, jak špatné to může být jindy.
Zkrátka a dobře je toho na mě moc. Potřebuji čas na sebe a na zvládání věcí v reálném životě a RPGčka se pro mě v tuhle chvíli staly jen další z věcí, která mě táhne dolů, místo toho, aby mi pomáhala. Hádám, že to je cena za perfekcionismus.
Takže odcházím.
Upřímně se omlouvám veškerým svým hráčům ve Francii. Fungovalo to skvěle, stále to funguje, vina padá obávám se v tomto případě na mě.

Co se celého fóra týká, zdálo se, že nakonec i Admin bude fungovat, ale jak jste si mohli všimnout, povolování postav už nějakou dobu stojí, takže bych to moc pozitivně neviděl. Myslím, že můj odchod je to poslední, co tohle fórum potřebuje. A ještě jednou se omlouvám.

No, aspoň to skončí oficiálně a s velkým práskem, hádám... díky za ten krátký čas, který jsem s vámi strávil hraním.
Návrat nahoru Goto down
 
Odchod
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Fórum :: Oznámení-
Přejdi na: