Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Brána

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Lucy
Admin
Lucy


Poèet pøíspìvkù : 54
Join date : 11. 04. 14

Brána               Empty
PříspěvekPředmět: Brána    Brána               I_icon_minitimeTue Sep 02, 2014 6:36 pm

Brána               Winter_castle_by_frankatt_d6suyzb

Obrovská brána kolem celé ukryté školy. Tato brána vypadá moc hezky, avšak ochranky, která je ukrytá ve sněhu při bráně moc hezká nebude. Před bránou sedí starý dědula, který vybírá povolení o vstupu dovnitř i ven. Jestliže povolení nemáte, nedostanete se nikam. Jestliže se budete snažit silou, máte smůlu. Brána je díky jistému systému udělaná a přizpůsobená nárazům schopností žáků. Je zhola nemožné bránu zničit. Dostat se přes ní silou máte šanci jen když zničíte všechny okolní stráže, které se objeví pouze, když se o něco pokusíte.
Návrat nahoru Goto down
Taras Grigoriy Olegovich
Žák vyššího stupně
Taras Grigoriy Olegovich


Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 26. 08. 14

Brána               Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána    Brána               I_icon_minitimeFri Sep 12, 2014 3:38 pm

Dorazím před bránu a naskytne se mi impozantní pohled. Skutečně dech beroucí a rázem si vzpomenu, jaké to bylo když jsem sem vstoupil poprvé. Prázdniny teď skončily a tak jsem musel opět opustit svou rodinu a vydat se sem, na toto doslova magické místo. Příjdu k vrátnému a prokáži se mu jako student, doufaje že mě pustí rovnou dovnitř. Když děda prostuduje dokumentaci, moudře pokývá hlavou a pustí mě dál. Slušně mu poděkuji a z kabátce pro něj vytáhnu malou láhev borovičky na zahřátí. Pak vstoupím do školy.

//přesun
Návrat nahoru Goto down
Ivan Tigrov
Expert
Ivan Tigrov


Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 26. 08. 14

Brána               Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána    Brána               I_icon_minitimeFri Sep 12, 2014 4:44 pm

Tesák

Statná šelma se volně a bez dozoru procházela po hradbách brány. Hlídky na tygra pravděpodobně nijak nereagovali, protože na jeho přítomnost byli čas od času zvyklí.
Sešel z horních hradeb, po schodech se vydal do prostředního patra s okny a majestátně vystrčil ven hlavu a shlížel na přírodu před sebou, jako by mu to tam patřilo. Nikdo mu asi ještě nestihl zdělit, že místo krále zvířat, už si obsadili lvi.
Jeho bystrý zrak upoutala jedna osoba, kterou znal velice dobře. Byl to jeho a Ivanův přítel Taras. Tesák sice Tarase měl rád, ale víc si oblíbil jeho sokola.... sokolku Zahru. Ať koukal jak koukal, nikde ji ale neviděl. Tiše zavrčel, sklopil uši a rozeběhl se po schodech dolu k výlezu a pak si to namířil přímo za Ivanem, aby mu předal zprávu.

(přesun)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Brána               Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána    Brána               I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Brána
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Hlavní Brána

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Hra :: Murim :: Herní Místnosti :: Rusko :: Akademie Ohně & Ledu-
Přejdi na: