Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Taras Grigorij Olegovich [Žák vyššího stupně]

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Taras Grigoriy Olegovich
Žák vyššího stupně
Taras Grigoriy Olegovich


Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 26. 08. 14

Taras Grigorij Olegovich [Žák vyššího stupně] Empty
PříspěvekPředmět: Taras Grigorij Olegovich [Žák vyššího stupně]   Taras Grigorij Olegovich [Žák vyššího stupně] I_icon_minitimeThu Aug 28, 2014 9:42 am

Тарас Григорий Олегович
Jméno: Taras Grigorij Olegovich

Přezdívka: Griška

Pohlaví: Když jsem se naposledy koukal, tak muž

Věk: 28

Země původu: Rusko (pod kavkazská kozácká autonomní oblast)

Taras Grigorij Olegovich [Žák vyššího stupně] Ural_Cossacks_flag

Škola: Ruská

Hodnost: Žák vyšší třídy
Charakter: Jsem pyšný na svůj původ kozáka a dávám to velmi okázale najevo. Moje společenská třída má v této zemi jistá privilegia a já se jich dovolávám, vždy když mohu. Nejsem konfliktní člověk, jen se nenechám omezovat. Když cokoliv řeším, jsem flexibilní a velmi sebevědomý, neboť ještě nikdy se nevyskytla situace, ve které bych si neporadil. S lidmi z mého bezprostředního okolí se snažím navázat co nejpevnější vazby, jelikož jsem na tento styl života zvyklý. K mé smůle to však spousta lidí nechápe a může je to i odradit.

Co se mého jednání v boji týče, je to trochu složité. Pokud jsem napadený a bráním jen sám sebe, snažím se o zneškodnění soupeře a uzavření nějakého smíru. Pokud musím útočit, můj cíl je pokoření a znemožnění soupeřova dalšího boje na hodně dlouho. Nicméně člověka raději zmrzačím než abych mu prostě vzal život, zaprvé protože už se nestihne poučit a zadruhé protože tím tolik nezatížím svoje svědomí.

Oblíbené: Rád vyhledávám společnost krásných dam, jež rád bavím svým zpěvem a tancem. Sklenka něčeho dobrého po dobrém souboji také není k zahození. Ve svých snech se stále vracím na otevřené pláně do míst, kde jsem se narodil. Miluji kolem sebe vždy dost prostoru, kde se můžu svobodně pohybovat a jít kam se mi zlíbí.

Taras Grigorij Olegovich [Žák vyššího stupně] Images?q=tbn:ANd9GcTGjxbF374gHWq230aS96r00oSAKdZgpafPM5Vue1JUpwVgNMsW
Neoblíbené: Nemám rád omezující prostředí měst, budov atd. Nejedná se o klaustrofobii nebo něco podobného, prostě mi jen vadí, že nemohu jít směrem, který se mi zrovna líbí, nevidím celý prostor okolo mě a necítím se tak bezpečně.
Z takových těch všednějších věcí nemám rád především kuřáky, u kterých jsem nepochopil proč si dobrovolně kazí plíce touto činností.. a ano, určitě si kazí plíce, je to na té krabičce přece napsané ne?

Životopis:
Spoiler:



Mazlíček: Zahra, samice sokola stěhovavého. Chytil jsem si jí první rok na akademii… nebo si ona chytla mě? Prostě jednoho krásného rána jsem vyšel z koleje ven, že se trošku procvičím se shashkou. V parčíku si najdu vhodné místo, svléknu se do půl těla a věci si odložím. Po chvilce cvičení zaslechnu takové divné zvuky a když se ohlédnu, uvidím mladého sokola, jak se mi rýpe v papaše v domnění, že se jedná o pravého zajíce. Nejdřív jsem chtěl toho ptáka odehnat, ale pak jsem změnil názor a chytil ho. Tedy, jí… Vycvičit sokola není žádná sranda, stálo mě to hodně nervů, peněz a 3 čepice ale nakonec se povedlo. Nyní jsme se Zahrou sehraná dvojice, především pro lov, stopování a vyhledávání věcí, rozumí zhruba 50ti povelům ale především jí ovládám gesty, neboť jsou na dálku lépe patrné a nehlučné. Gest zná hrubě přes 100.

Taras Grigorij Olegovich [Žák vyššího stupně] Sokol-stehovavy_wkd83ql
Věci: Nosím u sebe hodinky, telefon, peněženkou, švýcarský nůž a v kožené brašničce malou lékárničku. Na levé ruce je pak vždy buď sokolnická rukavice nebo aspoň kožený nátepník a na opasku pytlík se sušeným masem.

Vzhled a zajímavosti: Na mém vzhledu není vůbec nic zvláštního, prostě kozák… jo aha, že to je samo o sobě zvláštní? Tak to jo. Mám hnědé vlasy a vousy, smaragdově zelené oči, výška 185, váha 86 kg. Na sobě nejčastěji nosím volné kalhoty stažené nahoře provázkem, kožené boty nad kotníky a halenu do půli stehen, kolem pasu staženou opaskem a na lemech kolem krku a dole zdobené karetkou, jejichž výrobou se částečně živím. Na hlavě občas nosím beranici nebo papachu, jelikož tak nějak nechápu, co mají všichni na těch kšiltovkách nebo jak se to jmenuje…

Taras Grigorij Olegovich [Žák vyššího stupně] 3710923_std
Schopnosti

Zaměření: Ninjutsu

Dovednosti: Jako správný kozácký chlapec jsem vždy vyrůstal s shashkou u pasu. Je to naše tradiční zbraň a neovládat jí na mistrné úrovni, to je jako k nám nepatřit. Jinak v poslední době se zajímám i o historii šermu a učím se novým technikám. V boji beze zbraně se opírám o klasický improvizovaný zápas a technické prvky boje s shashkou. Celý můj styl je zaměřený především na dynamiku a rychlost. Jinak jsem celkem zkušený lovec a stopař, dokážu jezdit na koni a střílet z luku. Vrhání oštěpů mi nikdy moc nešlo, ale dýku nebo nůž zvládnu do pěti kroků trefit na cíl velikosti hlavy. V poslední době se snažím spojit použití vrozené schopnosti a boje nablízko.

Taras Grigorij Olegovich [Žák vyššího stupně] Circassian_shashka_by_cherkes777-d69u80c
Klan: Olegovichové

Vrozená schopnost: Ruská zima – kontrola nad chladem a ledem. Mistr v tomto umění je schopen seslat blizzard i na pláži v Egyptě. Použití se prakticky meze nekladou, pradědeček byl neporazitelný se svou ledovou zbrojí, zatímco dědeček si tím pouze v létě chladil vodku. Klíčovým prvkem je tak především fantazie. Velkou výhodu mám na místech, kde už je zima a led před mým příchodem nebo alespoň vysoká vlhkost vzduchu. Nevýhodou jsou pak protiklady, jako je oheň, který přináší teplo a led rozehřívá. Pasivní vlastností uživatele je pak fakt, že mu nikdy není zima, je schopen fungovat nahý i v -40 stupních a nijak ho to nebrzdí. Opravdu vhodné, když chcete být cool… nebo jak to říkají ty dnešní děcka.

Vybavení: Nikdy a za žádných okolností mě neuvidíte bez mé shashky, kterou jsem dostal od otce. Dále se v mé pravé botě nachází dýka a u pasu lékárnička. Občas na výpravy beru dalekohled Zeiss a když vím, že se určitě bude bojovat, používám koženou zbroj podšitou 3mi vrstvami kevlarové látky. Vypadá slabě, avšak díky kevlaru je velmi těžké proniknout skrz.

Taras Grigorij Olegovich [Žák vyššího stupně] 4736256_8a18552582_m
Body:
Ninjutsu - 3
Síla - 3
Rychlost - 8
Výdrž - 5
Chi - 3
Inteligence - 3
Celkem: 25


Naposledy upravil Taras Grigoriy Olegovich dne Fri Sep 05, 2014 5:06 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Lucy
Admin
Lucy


Poèet pøíspìvkù : 54
Join date : 11. 04. 14

Taras Grigorij Olegovich [Žák vyššího stupně] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taras Grigorij Olegovich [Žák vyššího stupně]   Taras Grigorij Olegovich [Žák vyššího stupně] I_icon_minitimeTue Sep 02, 2014 8:54 pm

PŘIPOMÍNKY KE SCHOPNOSTEM:
1. Tak nějak to vyznívá, že svou schopností ovládáš počasí, což nevíme, jestli tak bylo míněno, ale nelíbí se nám to.
2. Příliš se nám nelíbí, že můžeš led tvořit kdekoliv - jistá omezení (klimatické podmínky, zdroj vody) by bychom uvítaly.
3. Kromě ohně bys nějakou nevýhodu nevymyslel..?
Návrat nahoru Goto down
Taras Grigoriy Olegovich
Žák vyššího stupně
Taras Grigoriy Olegovich


Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 26. 08. 14

Taras Grigorij Olegovich [Žák vyššího stupně] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taras Grigorij Olegovich [Žák vyššího stupně]   Taras Grigorij Olegovich [Žák vyššího stupně] I_icon_minitimeWed Sep 03, 2014 11:52 am

Počasí neovládám ani náhodou, pouze mám kontrolu nad teplotou v mém bezprostředním okolí (radius cca 30 metrů) ve kterém potom můžu bezpečně tvořit a kontrolovat led. Bez toho to pochopitelně nejde, neboť by ten led v některých oblastech tál stejně rychle jako bych ho tvořil. Čímž se dostávám ke druhému bodu, kdy celkově vzato beru jako zdroj ledu především atmosferickou vlhkost (např. jako Hyoton, pokud znáte Naruta). Dále je zcela logické že v zeměpisných polohách, kde je 40° ve stínu to pro mě bude dost komplikované, jelikož je tam všechno proti mě.

Co se nevýhod týče, led je běžná věc v dnešním světě, každý se s ním setkal a myslím že tady jsou všichni lidé dost chytří na to, abych jim nemusel vyjmenovávat že led taje teplem, že je křehký při úderu do boku krystalické struktury atd... V jeho používání mě tak omezuje hlavně lokalita, v sauně nebo na Sahaře prostě nemám nárok. Stačí to takhle? Smile
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poèet pøíspìvkù : 21
Join date : 09. 04. 14

Taras Grigorij Olegovich [Žák vyššího stupně] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taras Grigorij Olegovich [Žák vyššího stupně]   Taras Grigorij Olegovich [Žák vyššího stupně] I_icon_minitimeThu Sep 04, 2014 9:13 pm

Ok všechno v pořádku až na jednu věc. V bodech ti chybí kolik jich máš v tom Ninjutsu až tohle doděláš tak je to všechno v pořádku ;)
Návrat nahoru Goto down
https://murim.forumczech.com
Taras Grigoriy Olegovich
Žák vyššího stupně
Taras Grigoriy Olegovich


Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 26. 08. 14

Taras Grigorij Olegovich [Žák vyššího stupně] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taras Grigorij Olegovich [Žák vyššího stupně]   Taras Grigorij Olegovich [Žák vyššího stupně] I_icon_minitimeFri Sep 05, 2014 5:08 am

Opraveno Smile a možná jestli bych směl navrhnout, tak by to v sekci o bodech chtělo nějak výrazněji zmínit, že i ninjutsu je stat... já to tam buď nějak přehlédl a nebo nepochopil, omlouvám se.
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poèet pøíspìvkù : 21
Join date : 09. 04. 14

Taras Grigorij Olegovich [Žák vyššího stupně] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taras Grigorij Olegovich [Žák vyššího stupně]   Taras Grigorij Olegovich [Žák vyššího stupně] I_icon_minitimeFri Sep 05, 2014 8:54 am

Je to tam napsané nejspíš jsi to přehlédl Smile .Jakmile dořešíš s děvčaty tu schopnost tak já nemám žádný problém a máš to schváleno Smile
Návrat nahoru Goto down
https://murim.forumczech.com
Lucy
Admin
Lucy


Poèet pøíspìvkù : 54
Join date : 11. 04. 14

Taras Grigorij Olegovich [Žák vyššího stupně] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taras Grigorij Olegovich [Žák vyššího stupně]   Taras Grigorij Olegovich [Žák vyššího stupně] I_icon_minitimeSun Sep 07, 2014 6:55 pm

Ok ^^...Snad to chápeme dobře, že klima se změní jen a pouze v okolí ledu? Very Happy Jestli ano, v tom případě POVOLENO ^^
Návrat nahoru Goto down
Kylian Tanguy
Legendární mistr*A
Kylian Tanguy


Poèet pøíspìvkù : 48
Join date : 02. 08. 14

Taras Grigorij Olegovich [Žák vyššího stupně] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taras Grigorij Olegovich [Žák vyššího stupně]   Taras Grigorij Olegovich [Žák vyššího stupně] I_icon_minitimeMon Sep 08, 2014 4:10 pm

Podtrženo sečteno (kdyby se náhodou někomu zdálo, že je tady málo postů), máš postavu definitivně povolenou a můžeš si jít užívat hry.

(Taktéž se ti podařilo neuvěřitelného výsledku v podobě příspěvku od každého z admin týmu. Blahopřeji. Čokoládové medaile bohužel došly.)
Návrat nahoru Goto down
Taras Grigoriy Olegovich
Žák vyššího stupně
Taras Grigoriy Olegovich


Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 26. 08. 14

Taras Grigorij Olegovich [Žák vyššího stupně] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taras Grigorij Olegovich [Žák vyššího stupně]   Taras Grigorij Olegovich [Žák vyššího stupně] I_icon_minitimeFri Sep 12, 2014 3:32 pm

Sakra pes, já jsem ale dobrej XD díky moc a jdu si užívat hraní.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Taras Grigorij Olegovich [Žák vyššího stupně] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taras Grigorij Olegovich [Žák vyššího stupně]   Taras Grigorij Olegovich [Žák vyššího stupně] I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Taras Grigorij Olegovich [Žák vyššího stupně]
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Astria Devillers [Žák vyššího stupně]
» Andrew Black [Žák vyššího stupně]
» Daniel Claude Allaire [Žák vyššího stupně]
» Abigail O´Connor[Žák středního stupně]
» Aela Tanguy [Žák středního stupně]

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Hra :: Murim :: Charaktery :: Rusko-
Přejdi na: