PříjemFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Ivan Tigrov [Expert]

Goto down 
AutorZpráva
Ivan Tigrov
Expert
avatar

Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 26. 08. 14

PříspěvekPředmět: Ivan Tigrov [Expert]   Wed Aug 27, 2014 6:59 pm

//Předem se omlouvám za vzhled životopisu. Vím že vzhledově nezapadá do zdejšího standartu, ale bohužel, toto je to nejlepší grafické zpracování, které umím Smile Navíc nemám moc dobré estetické cítění, snad mi to prominete.
Zelenou jsem zvolil pro to, že je Ivan hodně spjat s přírodou, né pro to, že by to byl kdo ví jakej klaďas Smile

Jméno/Příjmení: Ivan Tigrov (Иван Тигров)
Přezdívka: Ivan moc přezdívky nemusí, dává přednost tomu, když mu lidé říkají prostě Ivane.
Pohlaví: Muž
Věk: 31(počítaje od jeho zrození)
Země: Rusko-Sibiř
Škola: Ruská
Hodnost: Expert
CHARAKTER:

Ivan je velice náladový člověk. To je třeba říci hned na začátku. Záleží pouze na tom, jak se vyspí, nebo jak se mu daří den. Může na vás být milý, snažit se s vámi hned spřátelit nebo vás rovnou pošle do pr... práce? To je skoro to samé...
Každopádně pokud má Ivan dobrou/normální náladu: Je často veselý, hodně se usmívá, je přátelský, komunikativní, dokáže si udělat legraci i sám ze sebe, pokud se s někým dostane do slovní hádky a na jeho hlavu padne pár urážek(a není to přes míru), je ochoten to s úsměvem přejít a moc velkou hlavu si z toho nedělá. Lidi jsou dob...., no zkrátka dobré duše a Ivan si na to už zvyknul.
Do ničeho se nikdy moc nehrne, je tak trochu flegmatický, nerad o ničem rozhoduje a rád za sebe nechává rozhodovat druhé, je mu to pohodlnější, nemusí alespoň přemýšlet. I když při tréninku dře tvrdě a bez odpočinků, je líný dělat věci, které jsou zbytečné nebo je prostě nerad dělá. Takže je i trochu nepořádný, protože nerad uklízí.
I při dobré náladě, je ale často pesimistický a většinou počítá s tím nejhorším.
Když má ale Ivan špatnou náladu: Není s ním rozumná řeč. Odmítá se většinou s lidmi bavit, pokud se baví, je protivný a vzteklý, často i agresivní. Nejde pro ránu daleko, stačí jedno křivé slovo na jeho adresu a hned zvedá ruce v pěst. Hodně vyhrožuje a nadává, i když to třeba nemyslí úplně vážně. Pokud od něj uslyšíte: "Jednoho dne tě určitě zabiju!", určitě se nemusíte obávat, že vás přijde zamordovat ve spánku, to on jen tak štěká, ale nekouše.
Pokud bude někdo chtít s Ivanem udělat kompromis, zrovna když je naštvanej... no radši by se nechal zmlátit do bezvědomí, než aby na něco přistoupil. Je to celkem paličák.

Pak je ale ještě třetí "stav", a to když Ivan dostane "rapla": To se stává opravdu málo kdy. Většinou když Ivan prodělá nějakou bezprostřední citovou újmu. Když mu třeba napadnou někoho z rodiny(rodinou nazývá lidi ze školy), zraní mu blízké, prostě a jednoduše, když nějak poškodí něco, na čem mu velice, velice záleží. V tento moment se mu setmí před očima, nevnímá své okolí a je řízen jen svými instinkty... a pokud má vztek, což je ve většině případů, instinkty mu velí ničit, ubližovat a zabíjet.

Oblíbené: Ivan má nejraději Ruskou přírodu, Sibiř. I když jeho nejoblíbenější roční období je zima, Sibiř má nejradši právě na jaře a v létě, kdy se holé jehličnaté stromy tajgy znovu zazelenají a po celém lese se rozléhá vůně divočiny.
Jeho oblíbeným zvířetem je Sob, obdivuje jeho krásu a majestátnost. Ale jediný tvor(záměrně ho nenazývám zvířetem) celé Sibiře, kterého Ivan považuje z rovného člověku, je Sibiřský tygr. Setkal se s ním už mnohokrát a i on, s jeho schopnostmi a silou před tímto predátorem a mistrem zabijákem nebyl v bezpečí. Nejradši má samozřejmě toho svého(dočtete se v životopisu).
Kromě tohoto má taky neskutečně rád krvavý steaky, hlavně hovězí. A vodku...

Neoblíbené: Nemá rád namyšlený lidi, co musej za každou cenu všem dokazovat, jak jsou strašně silný a neporazitelný. Sílu ostatních uznává, ví že není kdo ví jakej mistr světa, ale nemá rád, když se ty silnější vytahujou a když jim chybí skromnost a pokora, kterou by měl každý velký bojovník mít.
Taky nemá rád zeleninu a ovoce. Nejen že jí nemá rád, ale kuli své podstatě ji ani nesmí jíst.
Taky nemá rád sladkej alkohol a kromě piva a vody nevypije nic, co má pod 40%.
Nesnáší všechny ostatní školy, s tím jejich nápadem, že by jsme se měli všichni schovávat jako krysy. Ivan je toho názoru, že když nás bůh obdaroval těmito schopnostmi, člověk nemá právo nám chtít upírat, co nám bylo dáno.ŽIVOTNÍ PŘÍBĚH:


Právě se nacházíme v jednom z hlubokých dolů na Sibiři. Kdo ví, co tam bylo za nerosty, ale vlivem těchto kamenů a přírodní energii Chi, která se v tomto místě shromažďovala a koncentrovala byl stvořen člověk. A nebyl tak úplně stvořen, jako spíš... vypěstován. Vyrostl totiž ze semene stromu, které tam možná zavál vítr, možná se tam dostalo v kožichu některého zvířete, kdo ví? Každopádně díky vlivům Chi, v tomto epicentru, působícím na to semeno, z něj vyrostl Ivan.
Nejprve to byla taková dužnatá schránka, bez vědomí a citu, poté dřevnatá, ale pletivo se vlivem chi začalo měnit na buňky a tím pádem i dřevo na maso. Pak se utvořil mozek a postava ožila.
Tak se stalo, že se Ivan zrodil a získal schopnost Wild.

Ivan hned po svém zrození jeskyni neopustil, bál se jít ven, nechtěl ji opustit a tak instinktivně čerpal sílu z přírody a vstřebával do sebe potřebné vitamíny, minerály a další živiny, důležité k životu. Problém byl, že potřeboval i bílkoviny. Další problém byl, že nemohl jíst rostliny. Jelikož byl stvořen z přírodní energie, tak ji sice mohl z rostlin vstřebávat, ale nemohl je jíst. Hlavně ani nechtěl. Rostliny mu připadali jako živé bytosti, ale bezbranné. Přišlo mu strašné jen tak něco utrhnout a zahubit to, bez šance na obranu.
Když byla situace už tak kritická, že Ivan vypadal jen jako kost a kůže, vyplížil se ven z jeskyně a začal si hledat potravu. Instinkty mu velely lovit, ale co mohl ve svém stavu zabít? Nebyl schopen ani chytit myš, natož něco ulovit. Bloudil tajgou a hledal jakékoliv zvíře, které by mohl sníst. Jen energie přírody ho zatím udržovala na živu. Věděl, že na hlad zemřít nemůže, ale měl strach. Síla ho totiž opouštěla. Co když prostě jednou upadne, nezvedne se a zaroste do přírody? Pak bude na věky věků součástí Sibiře...

Putoval dlouho a síly ho už opouštěli. Nakonec se stalo to, z čeho měl strach. Sesunul se u jednoho stromu a nemohl se dál pohnout. Nohy ho už nechtěli nést. I když odpočíval, nelepšilo se to... A pak uslyšel zvuky, lámající se větvičky, zlehka našlapující tlapy, jdoucí po mechu. Bylo to někde za ním. Ivan to sice neviděl, ale vnímal to. Věděl, že to je bytost s velice silnou životní energií. V tu chvíli si myslel, že je s ním konec, že ho to zvíře přišlo zabít, ale pak se mu o paži otřel hebký huňatý kožich a kolem nej se prosmíknul tygr. Veliká a mocná šelma, přirozený zabiják, postrach veškeré zvěře Sibiře, dokonce i medvědi si před ním nemohli být jistí.
Tygr si Ivana očividně nevšiml až do doby, kdy se o něj otřel. Bylo to nejspíš tím, že Ivan byl prostě cítit přírodou, né jako člověk. Mrštně uskočil do strany, přičemž se otočil přímo na Ivana a odhalil mocné tesáky. Ivan ale jen seděl, po tváři mu stékala slza a v tváři měl prosebný výraz.
Tygr se vzdálil a přikrčil se k zemi, připraven ke skoku. Takhle chvíli setrval  bedlivě Ivana pozoroval. Potom ale přistoupil blíž a Ivana očichal. Kdo ví čím to bylo, možná pro to, že Ivan prostě smrděl po zeleni, nebo možná pro to, že byl kost a kůže a žádný maso na něm nebylo, ale tygr se otočil a vyrazil zase pryč. Ivanovi se z hrdla vydralo jakési zakňučení. Tygr se zarazil, otočil se, podíval se na Ivana a pak zase vyrazil pryč. Ivan ze sedu přepadl obličejem k zemi a začal se za tygrem plazit, moc dlouho mu to ale nevydrželo, prostě byl příliš vyčerpaný na to, aby s ním mohl držet krok. A tak zavřel oči a usnul...
Probudilo ho něco drsného na tváři. To mu tygr na tvář položil packu a cloumal mu s hlavou. Ivan otevřel oči, probudil se a to co před sebou uviděl, ho ohromilo. Nejen že před sebou měl toho tygra, ale ještě před ním ležel sob. Mrtvý sob. Mrtvý, na půl sežraný sob. Tygr sundal z Ivana packu a čumákem popošoupnul mrtvolu k Ivanovi. Ivan se chvíli zdráhal, ale nakonec se dal do jídla a začal jíst toho syrového soba. Tak nabral znovu sílu a poté co maso trochu strávil, byl schopen se znovu pohybovat, jako dřív.
Tygr se od něj od té doby nehnul. Nějak si přirostli k srdci. Začali spolu lovit, Ivan se od něj učil jak se tiše plížit, jak překvapit kořist, kam útočit. Jelikož ale Ivan neměl takové tesáky jako, vyrobil si nůž z kusu ostrého křemene, který zaseknul do dřevěné násady a ovázal vším možným, co našel. Vypadal trochu děsivě, když se plížil houštinama, skákal na kořist a bodal ji do slabin a do krku nožem.
Takhle spolu s Tesákem(takhle Ivan tygra pojmenoval) přežívali několik let. Putovali spolu Sibiří, lovili, navzájem se učili žít spolu a rozumět si.

Jednou se ale nachomýtli někam, kam neměli. Pronásledoval spolu stádo sobů. Stopovali ho už velice dlouho a stopa jim už dávno vychladla, oni se ale nevzdávali a dál neochvějně putovali za vytouženou kořistí. Nikde neměli domov, nebo něco, kam by se pravidelně vraceli, takže jim ani nevadilo, že se ztratili a nevědí, v které části Sibiře se nacházejí.
Setmělo se a Ivan už byl unavený. Rozhodl se zastavit a v pronásledování chtěl pokračovat až zítra. Nasbíral dřevo na oheň a spolu s Tesákem u táboráku usnuli.
Ráno vstali brzo a vydali se zase na lov.
Bohužel, stalo se to, že při svém lovu a putování Sibiří zamířili příliš na Západ a tam narazili na vojenský tábor, který tam byl na nějaké misi. Bylo to jen několik stanů, kolem dokola bylo spoustu pastí a hlídek. Ruští vojáci.
Okamžitě Ivana s Tesákem zadrželi. Ivan byl tak zaskočen dalšími lidmi, že z počátku ani nekladl odpor. Připadal jim trochu jako zvíře, protože neuměl pořádně mluvit a moc jim nerozumněl. Velitel táboru rozhodl, že je zavřou do vězení, dokud nerozhodnou, co s nimi, ale při pokusu je spoutat, spolu s Tesákem vyřadili(ale nezabili) spoustu vojáků a tak se armáda rozhodla Ivana i s Tesákem přijmout do svých řad, ke speciálním jednotkám. Oba podstoupili speciální tréning a ve volném čase se Ivan chodil učit ruštinu a matiku.

Takhle si pár let spokojeně žili, dokonce i Tesákovi se role vojáka líbila, hlavně když měl kdykoliv možnost opustit základnu(přeci jen... tygr toho nepříteli moc neprozradí). Pak se ale stala ta nepříjemná věc, která měla osudový vliv na Ivanovu a Tesákovu budoucnost... Byli vyslání na jednu nebezpečnou misi. Byli vysazeni na nepřátelském území a tam se střetli s jednotkou nepřítele, která hlídala sklad, ve kterém bylo ukryto velké množství zbraní. Vojáci zaútočili na základnu čelem, zatímco Tesák s Ivanem zaútočili nepříteli do zad. Taktika to byla výborná, protože se hravě dostali přes zeď a pak likvidovali zezadu nekryté vojáky nepřítele. Takto vyčistili obranu kolem základny a setkali se se zbytkem jednotky. Bohužel, několik z nich, jich bylo velice těžce raněných. Ivan k nim přistoupil a začal se jich dotýkat. Rány se jim pomalu začali zatahovat a všichni ostatní od Ivana ustoupili. Ten den Ivan zachránil mnoho životů, ale spolubojovníci ho nahlásili a velitelství dalo jeho i Tesáka zavřít a odsoudit k doživotnímu vězení(které nemělo trvat moc dlouho, protože měl být předán ruským vědcům).

Ivan seděl, v sousední cele slyšel Tesáka jak vráží bokem do zdi a snaží se dostat ven. Čekal, až si pro něj přijdou z laborky a začnou na něm dělat pokusy. Uslyšel kroky, otevřeli se dveře a dovnitř vešlo několik mužů, kteří rozhodně nevypadali jako vědci. Řekli Ivanovi, že jsou ze školy pro lidi, jako je on, že ho tam odvezou a on tam bude moct žít jako svobodný, že nebude muset svoje schopnosti skrývat a nikdo ho za ně nezavře do vězení. Ivan souhlasil a tak se s Tesákem přidali k Ruské škole.
Díky jeho supportovacím schopnostem se stal užitečným členem v týmu a postupně to dotáhl ze studenta až na jednoho z instruktorů. Přeci jen už na to měl věk. Mnohokrát se stalo, že některý ze silnějších studentů, zaměřených na souboj holýma rukama zkusilo vyzvat Tesáka. Tesák byl pro ně vždy důstojným protivníkem, natolik shovívavým, že poražené protivníky nesežral.


Vzhled a zajímavosti:

Ivan
Spoiler:
 

Výška: 190cm
Váha: 85kg
Postava: Svalovitá, procento tělesného tuku zhruba kolem 10.
Obličej: Přesně dle obrázku
Ivan má na obličeji výraznou jizvu táhnoucí se od čela, přes nos až k pravé tváři. Přišel k ní při útoku na opevněné skladiště.

Tesák
Spoiler:
 

SCHOPNOSTI

Zaměření: Ninjutsu
Schopnosti: Ivan ovládá přežití v divočině a to i v tak drsné, jako je Sibiř. Zná anatomii lidského těla, něco málo zná i z anatomie některých zvířat. Prošel vojenským výcvikem a tak ví jak bojovat s nožem a umí bojové umění ruských ozbrojených sil, systemu.

Klan:-

Vrozená schopnost: Wild(divočina)-Díky způsobu Ivanova zrození, dostal tuto schopnost jako unikátní, jedinečnou a vrozenou. Spočívá to v tom, že Ivan, zrozený a stvoření z Chi přírody, má možnost s touto Chi manipulovat. Je schopen vstřebávat energii přírody, čerpat z ní energii a předávat ji ostatním. Také je schopen do sebe energii přírody vstřebat a na dvanáct hodin ji v sobě uchovat.
Také je schopen vnímat životní energii v ostatní a podle toho i určit, kdo je jak silný.
Chi přírody se dělí na čtyři druhy:

1.) Chi zdraví(4. stupeň)-Pro použití této Chi je třeba, aby byl Ivan v naprostém klidu a také aby byl v přírodě(pokud alespoň dvanáct hodin před tím meditoval a vstřebával energii přírody, tak nutně v blízkosti přírody být nemusí, ale Ivana to více vyčerpává). Funguje to tak, že nechá proudit tuto Chi sebou samotným(v tom případě se lečí on sám) a nebo je jen prostředník a předává ji dotekem někomu jinému a tím ho léčí.
Když to sepíšu konkrétně: Základní látky v této Chi jsou stvořeny tak, že mají za úkol regenerovat poškozené rostliny(z uštípnuté větvičky, nebo listu vyroste nový list, nebo větev, atd.). Tuto energii Ivan uzmul rostlinám(přírodě) a vložil ji do člověka, aby zacelil jeho zranění.

2.) Chi rychlosti(3. stupeň)-Energie je směřována do svalů a šlach. Dovoluje překonávat lidské limity rychlosti a zrychlí posíleného zhruba na dvojnásobek jeho původní rychlosti. Dovoluje svalům rychleji reagovat a šlachám rychleji přenášet energii na kosti.
Tato chi je schopna přidat +100% bodů rychlosti, ale zároveň je její nevýhodou to, že člověka oslabí o 25% jeho síly.

3.) Chi odolnosti(2. stupeň)- Opět pomocí doteku může Ivan přenést na sebe, nebo na někoho, tuto Chi, která způsobí, že jeho kůže sice zůstane pružná, ale bude pevná jako kámen. Dělá to přesně ten druh přírodní síly, který určuje jak tvrdou bude mít strom kůru, jak moc pevné  bude jeho dřevo, jak silný bude jeho kmen.
Tato chi přidá +75% bodů výdrže, ale zároveň odebere -15% bodů rychlosti.

4.) Chi síly(2. stupeň)-Tato Chi je velice podobná Chi rychlosti, ale funguje trochu jinak. Na dotek Ivan přenese sílu přírody na sebe, nebo na spojence. Způsobí že na svaly účinkuje tato Chi, posiluje je, vyživuje a chrání je proti poranění(tím je myšleno natažení, samovolné prasknutí svalu atd., není to myšleno jako ochrana např. proti seknutí).
Tato chi přidá +75% bodů síly, ale zároveň odebere -15% bodů výdrže.

Ivan tyto Chi umí libovolně zrušit, když dotykem tu sílu přírody z někoho vytáhne.

Nevýhody: Nevýhoda Chi zdraví je ta, že uživatel musí být v klidu(nesmí se hýbat-má jen ruce položené na zranění-) a musí být poblíž přírody, aby z ní mohl čerpat energii(pokud 12h před tím nemeditoval).
Nevýhoda třech následujících Chi je u všech jedna a ta samá. Kosti. Žádná z těchto Chi neposiluje kosti a proto si uživatelé musejí dávat pozor na to, např. s Chi síly nepraštili velkou silou do něčeho tvrdého(např. Do skály, nebo ocelových masivních dveří-plech a plát by kosti měli snést-), nebo aby s Chi odolnosti neskočili z velké výšky(odolnost také posiluje jen kůži).
Další nevýhodou je, že tyto tři Chi působí jen omezenou dobu(cca 5-8 postů, podle toho, jak moc rychle bude probíhat souboj, jak dlouhé budou akce v postech) a hlavní nevýhodou je, že je nelze kombinovat. Ivan na nikoho nemůže dát najednou Sílu a Odolnost atp. A to ani sám na sebe.


INVENTÁŘ


Mazlíček: Tygr Sibiřský, jmenuje se Tesák. (Je toho o něm hodně napsané v životopisu, ale stejně sem napíšu pár slov)
Od té doby, co se Tesák k Ivanovi přidal uplynulo asi pět let. Za těch pět let, dotáhli svůj vztah a úroveň porozumění na velice vysokou úroveň. Jelikož spolu oba dlouho žili v přírodě, rozumějí si a vědí co od toho druhého můžou čekat. Vědí jak se ten druhý zhruba zachová a podle toho také jednají.
Navíc se Tesák naučil reagovat na tón v hlasu, kterým Ivan mluvil a na gesta, která prováděl. Ivan se zase naučil rozumět Tesákovým pohybům.

Věci: V zimě s sebou vždycky teplý oblečení z pravý zvířecí kožešiny, dlouhej loveckej nůž( perfektně se hodí na porcování zvířat), vojenskej nůž(perfektně se hodí na porcování lidí), pod kožešinama má kevlarovou vestu s ramenama, nátepníky, náholeníky, chrániče stehen s nákoleníkama a tvrdý, kožený, vojenský boty(v zimě obalený kožešinou). Ještě nosí rukavice z masivní kůže. Všechno kromě kožešin s sebou nosí i normálně.


Body:

Ninjutsu:5
Síla –4
Rychlost –4
Výdrž – 7
Chi – 6
Inteligence –4


Naposledy upravil Royal Twins dne Mon Sep 08, 2014 5:45 pm, celkově upraveno 4 krát (Reason for editing : Finální úprava, dle dohody s adminy.)
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Ivan Tigrov
Expert
avatar

Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 26. 08. 14

PříspěvekPředmět: Re: Ivan Tigrov [Expert]   Mon Sep 01, 2014 6:43 pm

Přečetl jsem si, že je nouze o Mistry a Velmistry, jelikož se do Ruska zatím žádný nepřihlásil, rád bych se postu Mistra ujal(Pokud vám samozřejmě bude vyhovovat můj životopis. Pokud ne, rád ho předělám, ale s grafikou bych potřeboval poradit.)
Takže až mi budete hodnotit charakter, napište mi prosím(samozřejmě pokud char. projde), jestli jste se nakonec rozhodli mi dát hodnost Experta, nebo Mistra. Smile
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Lucy
Admin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 54
Join date : 11. 04. 14

PříspěvekPředmět: Re: Ivan Tigrov [Expert]   Tue Sep 02, 2014 9:07 pm

Tvá schopnost nám dala zabrat, tak pokud bych napsala něco nesrozumitelně, klidně se ozvy a domluvíme se:)
PŘIPOMÍNKY KE SCHOPNOSTEM:
- Máš poměrně dost věcí v jedné schopnosti. Pod přírodní energií bychom si asi lépe představily, že ovládáš rostliny (něco jako mokuton, pokud jsi viděl Naruta), ovšem pokud chceš zůstat u těch schopností, musíš si ty čtyři druhy (léčení, rychlost, odolnost a sílu) rozdělit na úrovně, podle toho kterou chceš ovládat nejlépe, protože všechny čtyři na jedné úrovni ti nepovolíme.
Pokud ti smíme radit, zaměř se na léčení a ostatní tři schopnosti si nech na nižších úrovních (dej si je třeba jen do technik).  
Dále tam máš, že tři z oněch vlastností působí jen 20 minut, kdyby ti to nevadilo, upřesni to v řádech postů, lépe se v tom orientuje:)
Přišlo nám, že máš málo slabin, ale na těch se radši domluvíme až si vybereš, jak to chceš mít.
Nejlépe by asi bylo, kdyby jsi jednu z nás kontaktoval a dohodly bychom se přímo:)
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Admin
Admin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 21
Join date : 09. 04. 14

PříspěvekPředmět: Re: Ivan Tigrov [Expert]   Thu Sep 04, 2014 9:05 pm

Ok takže s životopisem nemám problém, akorát ti v bodech chybí kolik jich máš v tom Ninjutsu. Jakmile si tohle doděláš máš to povolené. A nechal bych to na úrovni Expert na Mistra se můžeš časem vypracovat ;)
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://murim.forumczech.com
Ivan Tigrov
Expert
avatar

Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 26. 08. 14

PříspěvekPředmět: Re: Ivan Tigrov [Expert]   Thu Sep 04, 2014 9:27 pm

Dobrá, děkuji Smile
Nemám zájem se vypracovávat na Mistra, když se to obejde bez toho. Šlo mi jen o to, aby jsme mohli v Rusku co nejdříve začít Smile
A jestli tomu rozumím dobře, do těch 30ti bodů se musím vejít i s tím ninjutsu?...
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Admin
Admin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 21
Join date : 09. 04. 14

PříspěvekPředmět: Re: Ivan Tigrov [Expert]   Thu Sep 04, 2014 9:49 pm

Ok Smile .... Ano do těch 30 se musíš vejít i s tím ninjutsu Smile
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://murim.forumczech.com
Lucy
Admin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 54
Join date : 11. 04. 14

PříspěvekPředmět: Re: Ivan Tigrov [Expert]   Sun Sep 07, 2014 6:52 pm

Jakmile si uděláš úpravu, na které jsme se shodli na skype a napíšeš sem EDIT (oznámení o úpravě), můžeš začít hrát Smile...POVOLENO ^^
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Ivan Tigrov
Expert
avatar

Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 26. 08. 14

PříspěvekPředmět: Re: Ivan Tigrov [Expert]   Sun Sep 07, 2014 8:09 pm

EDIT, dopsal jsem body ninjutsu a upravil body tak, abych se vešel do 30 a bylo to pro mě optimální.
Dále jsem dopsal a přepsal věci, na kterých jsem se dohodl s Royal Twins a vyznačil jsem to červeně, aby to měli přehlednější a viděli, že jsem nic nevynechal Smile
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Lucy
Admin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 54
Join date : 11. 04. 14

PříspěvekPředmět: Re: Ivan Tigrov [Expert]   Tue Sep 09, 2014 9:26 pm

Chválíme^^
POVOLENO^^
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Sponsored content
PříspěvekPředmět: Re: Ivan Tigrov [Expert]   

Návrat nahoru Goto down
 
Ivan Tigrov [Expert]
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Hra :: Murim :: Charaktery :: Rusko-
Přejdi na: