Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Lao Shen (Loading....)

Goto down 
AutorZpráva
Lao Shen
Legendární mistr*A
Lao Shen


Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 29. 04. 14
Age : 31
Location : Brno

Lao Shen (Loading....) Empty
PříspěvekPředmět: Lao Shen (Loading....)   Lao Shen (Loading....) I_icon_minitimeMon Aug 18, 2014 5:41 pm

Lao Shen (Loading....) 7SmR2n



Lao Shen (Loading....) Beznzvuru


Charakter



Jsem velice klidný někdy až příliš a nedávám na sobě moc znát city. A věřte mi, že nechcete abych vám dal najevo svoje city, jelikož jediné dva city které umím dobře projevit jsou nenávist a láska. Ve vašem dobru se snažte ve mně probudit jen ten druhý jinak by jste toho mohli velice litovat.
  Neřekl bych o sobě že jsem nějaký Genius, i když mě tak od dětství nazývali ale moje inteligence na tom není určitě nejhůř.Jsem velice přizpůsobiví a tím pádem dokážu zapadnout skoro kamkoli a mezi jakýkoli druh lidí. Velice rád flirtuji, ale pravou lásku jsem už prožil a nevěřím v to že bych ji mohl někdy prožít znovu. Nevěřím prakticky nikomu jen pár lidem, s kterými jsem prolil slzy a krev. Větší obrázek o mě si udělejte samy, až mě potkáte.


Oblíbené a Neoblíbené


Nejraději někde trénuji a nebo si čtu knihu. Můžete mě také najít v mé pracovně jak si hraju se svýmy tigry. Během těch let jsem si vytvořil dvě závislosti jedna byla na cigaretách, ale to bylo jen v mládí a poté jsem přešel na lízátka u kterých jsem už zůstal.

Nesnáším lidi bez disciplíny, a také když mi dojde toaletní papír to mám chuť vraždit.
Návrat nahoru Goto down
 
Lao Shen (Loading....)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Hra :: Murim :: Charaktery :: Čína-
Přejdi na: