Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

  Ruiny

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
Kylian Tanguy
Legendární mistr*A
Kylian Tanguy


Poèet pøíspìvkù : 48
Join date : 02. 08. 14

              Ruiny Empty
PříspěvekPředmět: Ruiny                 Ruiny I_icon_minitimeMon Aug 18, 2014 12:45 pm

              Ruiny 2n7mjqu

Drtivou většinu severozápadní části ostrova tvoří ruiny. Stejně jako všechna ostatní architektura i ony jsou stylově rozmanité. Přesto většina z nich pochází ještě z dob Starého města (včetně severního útesu, který je celý opracovaný a protkaný sítí chodeb a místností. Některé z nich sahají až pod hladinu oceánu).

Je zde plno skrytých zákoutí a pěkných míst, která stojí za odhalení, ale také to tu není zrovna nejbezpečnější. Kromě zřejmého nebezpečí ve formě nestabilních staveb se vystavujete riziku, že tu narazíte na někoho, kdo si tu procvičuje plošné techniky poněkud destruktivnějšího rázu.

Další místa:

Návrat nahoru Goto down
Astria Devillers
Žák vyššího stupně
Astria Devillers


Poèet pøíspìvkù : 16
Join date : 05. 08. 14

              Ruiny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ruiny                 Ruiny I_icon_minitimeMon Oct 06, 2014 2:55 pm

Doběhla jsem na místo, na které bych dřív nejspíš ani nikdy nešla. Porozhlédla jsem se okolo, vzala si fotoaparát a koukala se přes něj. Byla to zároveň i výhoda, mohla jsem si přibližovat okolí a zároveň si ho i fotit, nikdy nevíte, kdy by se vaše vrozená schopnost mohla hodit. Vyskočila jsem na jednu ze spadlých sloupů kolem vody a nepřestávala být ostražitá. Jen jsem se pousmála, podívala se na Foxy a ta někam odběhla, hold záložní plán byl záložní plán.
Návrat nahoru Goto down
Deus ex Machina
NPC Francie
Deus ex Machina


Poèet pøíspìvkù : 19
Join date : 08. 09. 14

              Ruiny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ruiny                 Ruiny I_icon_minitimeMon Oct 06, 2014 5:33 pm

Astria měla díky svému foťáku opravdu skvělý rozhled. Ale možná to bylo spíše k jejímu neprospěchu. Byl poměrně pěkný slunečný den (jak už tak v Bretani v září bývá) a nacházela se v nejbližší blízkosti vody. Po pečlivém pozorování mohla vyloučit několik odlesků, které skutečně nebyly ničím jiným, ale... je to značka támhle to co se odráží z jednoho z vchodů do podzemní části budovy, která tady dřív byla? A co ta věc, která se odrážela pod jedním ze spadlých sloupů. Nebo to snad byl ten odlesk ze středu nedalekého keře? A nemohly by to třeba být značky všechny tři?


Naposledy upravil Deus ex Machina dne Wed Oct 08, 2014 7:25 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Astria Devillers
Žák vyššího stupně
Astria Devillers


Poèet pøíspìvkù : 16
Join date : 05. 08. 14

              Ruiny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ruiny                 Ruiny I_icon_minitimeWed Oct 08, 2014 3:07 pm

Dívat se přes fotoaparát nebyl ten nejhorší nápad. Mohla jsem zpozorovat několik detailů okolo, včetně odlesku, který se objevil v jedné z podzemních částí budovy. Těchto odlesků jsem ale viděla víc, celkem tři a proto jsem vlastně měla na výběr. Teď jen otázka, jaká bude správná a jestli jsem neviděla jen obyčejný odlesk světla. Nedalo mi to a proto jsem seskočila z kamene a rozběhla se směrem do podzemní části budovy, tam jsem viděla odlesk jako první. Čupla jsem si cestou ještě k Foxy a nařídila jí, aby stála tady a koukala, jestli někdo nejde. Bylo celkem důležité, abych si dávala pozor i na spolužáky, kteří by možná měli větší štěstí a kdybych já nenašla jako první značku, oni klidně můžou. V tuto chvíli pro mě byli spíš jako nepřátelé, než spojenci.
Návrat nahoru Goto down
Deus ex Machina
NPC Francie
Deus ex Machina


Poèet pøíspìvkù : 19
Join date : 08. 09. 14

              Ruiny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ruiny                 Ruiny I_icon_minitimeWed Oct 08, 2014 7:24 pm

To, na co Astria narazila, když doběhla na místo, asi opravdu nečekala. Skutečně to byl jen pouhý odlesk světla. Ale odlesk světla, který se odrazil od sněhobílých vlasů chlapce, který seděl skrčený na kraji stínu a světla.
Ve chvíli, kdy Astriu uviděl sebou jasně cukl a honem si přiložil prst na pusu na znamení, aby byla potichu. Pak se nervózně rozhlédl směrem po okolí, jakoby se chtěl ujistit, že tam nikdo další není, a stejně nervózně pokynul rukou a pohodil hlavou směrem k stínům, naznačujíce jí, aby se schovala. Sám se posunul hlouběji do stínů a nebýt jeho zvláštní barvy vlasů, ve své šedé mikině zapnuté nadoraz a šedých kalhotách, by se byl býval úplně ztratil ve stínech.
Nakonec bylo asi dobře, že Astria nechala Foxy na stráži o kus dál. Kdyby tomu tak nebylo zjistila by, že se teď v jeho přítomnosti chová zvláště nervózně.
Návrat nahoru Goto down
Astria Devillers
Žák vyššího stupně
Astria Devillers


Poèet pøíspìvkù : 16
Join date : 05. 08. 14

              Ruiny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ruiny                 Ruiny I_icon_minitimeFri Oct 10, 2014 12:36 pm

Chlapec? Pomyslela jsme si s nadzvednutým obočím. Byl vážně zvláštní, nebo spíš jeho reakce na mou přítomnost. Proč se tu schovával. Nebo spíš...před čím. Koukla jsem se okolo a vůbec nic nespatřila, dokonce ani přes objektiv fotoaparátu a nebyl tu ani žádný velký hluk, možná tak zvuk vody, který kapala a stékala jako vodopád ze zdi. "Kdo jsi?" Tato otázka musela být položena, jinak bych ani nevěděla, jak bych ho měla oslovit. Nešla jsem k němu však moc blízko, byl vážně zvláštní a jako studenta jsem ho ve škole ani neviděla, nevěřila jsem mu. Foxy stále čekala na tom místě, jaké jsem jí určila a byla jsem si jistá, že kdyby se cokoliv přiblížilo, ihned by to zaregistrovala. Jen jsem doufala, že tu na mě nevybafne nějaká kobra, či nějaký obří vodní had. Protože to by byla moje smrt, zvlášť když toto místo je v podstatě z větší části hadím domovem...pořád jsem nechápala, jak to tu můžu zvládat. Zvláštní...
Návrat nahoru Goto down
Deus ex Machina
NPC Francie
Deus ex Machina


Poèet pøíspìvkù : 19
Join date : 08. 09. 14

              Ruiny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ruiny                 Ruiny I_icon_minitimeTue Oct 14, 2014 1:54 pm

Místo toho, aby rudovláska něco udělala, prostě se zeptala, s kým že má tu čest.  Chlapec udělal jeden nebo dva kroky směrem k ní, aby se dostal zpátky na světlo, pozvedl obočí a rozhodil obě ruce v gestu, které by se dalo označit, za velmi vášnivé "Jako vážně?!". Člověk by řekl, že multikulturní znamení pro ticho, by měl na této škole pochopit každý.
Ze svého wtf výrazu se ale rychle oklepal a plynule k přešel k dalšímu přiložení prstu na ústa. Tentokrát důraznějšímu a o dost více naléhavějšímu.
Nezůstalo ale jen u toho. Se stejnou odmlkou mezi gesty, jaká by mohla nastat v případě nádechu, obtěžoval-li by se někdo celý jejich význam převyprávět, pokračoval chlapec v tomto podivném rozhovoru. Píchl se ukazováčkem do středu hrudi. I tohle gesto bylo poměrně lehce čitelné a neukazovalo na nikoho jiného, než jeho samého. Následně se dal do hbitého znakování svého jména pomocí prstové abecedy. Zvládal to s lehkostí překladatele pro hluchoněmé. Zároveň se ale chtěl ujistit, že mu Astria rozumí a tak byl připravený jí něco případně zopakovat. Jeho prsty předávaly jednoduchou zprávu - "Andres".
Návrat nahoru Goto down
Astria Devillers
Žák vyššího stupně
Astria Devillers


Poèet pøíspìvkù : 16
Join date : 05. 08. 14

              Ruiny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ruiny                 Ruiny I_icon_minitimeSun Oct 19, 2014 10:05 am

Ten chlapec byl zvláštní, vážně hodně zvláštní. Kdyby to bylo nezákoné, možná bych ho propíchla dýkou dřív než bych se stihla zeptat na jeho jméno, už jen proto že byl jiný a zvláštní a to jsem neměla zrovna v lásce, jop, bylo to celkem sobecké, ale to už nebyl můj problém. An-dres? Divila jsem se, že mi to sdělil zrovna znakovou řečí, byl němý? Nebo to pouze uměl a normálně mě slyšel? No určitě musel, jinak by mi neodpověděl na otázku. Pořád jsem ale nechápala důvod jeho chování. Pohlédla jsem na Foxy, která byla ve střehu a svýma učima a čichem hlídala okolí jak ostříž. S povzdechem jsem zrak opět otočila na Andrese. Podvědomě jsem dokonce mákla rukou na místo, kde jsem měla svou dýku, kdyby se náhodou něco přihodilo. "Proč se tu schováváš? Je tu snad něco, čeho se bojíš?" Tato situace byla vážně zvláštní. A hned poté co jsem toto dořekla, jsem se podívala na svou ruku, ve které jsem držela už dýku a trošku se pousmála. Heh...jistota je jistota.

//Moc se omlouvám za pozdní odpost, ale já si toho postu všimla fakt až teď, nejspíš jsem ho před tím přehlídla a měla jsem za to, že tu mám poslední post já ^^'' takže pardon Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Deus ex Machina
NPC Francie
Deus ex Machina


Poèet pøíspìvkù : 19
Join date : 08. 09. 14

              Ruiny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ruiny                 Ruiny I_icon_minitimeMon Oct 20, 2014 4:02 pm

Nezdálo se, že dívka hodlala vzít na vědomí to, že by měla být zticha. Zdála se dost nervózní, ale aby zmlkla, to ne. Místo toho se rozhlédla a opět mu nahlas odpověděla.
Chlapec svěsil ramena a s hlavou nakloněnou do strany na ní upřeně zíral. Pak jenom pozvednul obočí a zakroutil hlavou.
Následovalo rychlé znakování.
"T-E-B-E-?" otazník byl podpořený jeho výrazem, stejně jako sarkastický podtón, který by za normálních okolností byl v odpovědi velmi dobře slyšet. Fakt, že levou rukou až směšně přehnaně napodobil její pevné sevření dýky dávalo vědět, co si o celé téhle situaci myslel. To ho jako hodlala propíchnout?
Než se ale zmohl na cokoliv jiného, stalo se něco velmi nečekaného. Bělovlásek se jemně rozostřil a o dost výrazněji zavlnil. Asi jako obraz v televizi, když jí něco ruší signál. Byl to jen okamžik, ale jak se zdálo, hocha to dost rozhodilo. Když se zase ustálil, nepřítomně zamrkal, jakoby si chtěl vyhnat ospalky z očí a mírně trhnul hlavou.
Návrat nahoru Goto down
Aela Tanguy
Žák středního stupně
Aela Tanguy


Poèet pøíspìvkù : 34
Join date : 26. 08. 14
Location : Brno

              Ruiny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ruiny                 Ruiny I_icon_minitimeThu Oct 23, 2014 9:54 am

Nemohla uvěřit, co se dozvěděla v pracovně svého otce. Jakmile z ní vystřelila tak zamířila na severozápad, kde se nacházely ruiny. Nechtěla školu vidět, ještě dlouhých pár hodin, dokud se neuklidní. Prostě potřebovala vyventilovat svůj vztek a rozhodně nechtěla, aby ji při tom někdo viděl.
Proto zamířila na toto pochmurné místo. Vlastně to nebylo pochmurné místo, ale pro ni všechny zříceniny byly pochmurné. Známka něčeho, co kdysi bývalo a teď je to jen tak pryč a důkazy jsou jen zřícené budovy, jenž drží pohromadě jen silou své vůle.
Vydala se do jedné zapadlé budovy, odkud vedl vchod do podzemních chodeb. Jednou ho nalezla čistou náhodou, ale rozhodně do něj nevstoupila, protože se bála, že by se v labyrintu mohla ztratit. Teď jí to ovšem bylo jedno. Chtěla prostě jít tam, kam za ní nikdo nepůjde i za cenu, že se ztratí a nenajde cestu zpátky. Aspoň bude mít pokoj od toho tyrana – jejího otce.
Vstoupila do podzemní chodby a dál pokračovala náhodně vybranou chodbou. Jednou vpravo, podruhé rovně, pak zase vpravo, vlevo, rovně, … prostě kam ji noha zrovna padla. Orientovala se podle stěn, na kterých měla položené ruce, protože neměla u sebe žádnou baterku či sirku či cokoliv jiného, co by vydávalo světlo. Nastal moment, kdy zalitovala, že u sebe nemá tu zářící kouli. Aspoň by si nepřipadala jako slepec.
Vstoupila do nějaké místnosti. Usoudila tak podle změny povrchu stěny – otevírala se – a podle zvuků, kterým chvíli trvalo, než se vrátily zpátky v ozvěně. Na zemi našla nějaký vyvýšený kámen – aspoň v to doufala – a posadila se. Na tomhle místě bude trucovat!
Návrat nahoru Goto down
Eddie Lacy
Mistr
Eddie Lacy


Poèet pøíspìvkù : 25
Join date : 02. 09. 14

              Ruiny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ruiny                 Ruiny I_icon_minitimeThu Oct 23, 2014 4:45 pm

Jej kroky ma zaviedli až na miesto, ktoré mi nebolo až také neznáme, čo som mal šťastie. Dúfam, že sa mi tu nestratí. Pomyslel som si pre seba pri postupovaní. Podišiel som až k vchode do labyrintu, ktorým prešla. Až po tiaľ som ju dokázal sledovať ďalej to už bude ťažšie, preto budem nútený asi využiť svoju schopnosť, ktorú som ovládal pomerne dobre. Prešiel som zopár chodieb a tu už sa cesta rozdvojovala, preto som nastražil uši a zosílil som frenvekcie každého zvuku v okolí tak, aby som ho určite počul. Až po tom, čo som odtiaľ niečo začul som sa vybral tým smerom. Trvalo mi to chvíľu ale dokázal som ju takto následovať. Bola tu tma ale zvuk som dokázal využívať aj, ako netopier a preto som nemohol do ničoho nabúrať, predsa len sonar je dobrá vec. Ak niekto ovláda vybrácie, na stopovanie a orientáciu po tme to je snáď najlepší vhodný kandidát. Chodil som potichu tak, žeby to počuť nemohla, lebo som ju chcel poľakať, proste som zabránil vybráciam, ktoré som ja vydával putovať ďalej. Bol som skrčený a snažil som sa plížiačky dostať za ňu. Hneď po tom, čo by som to urobil určite by som u nej zakričal "bu!"
Návrat nahoru Goto down
Aela Tanguy
Žák středního stupně
Aela Tanguy


Poèet pøíspìvkù : 34
Join date : 26. 08. 14
Location : Brno

              Ruiny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ruiny                 Ruiny I_icon_minitimeThu Oct 23, 2014 5:52 pm

Seděla potmě v nějaké místnosti. Zbystřila sluch, protože slyšela nějaký zvuk. Chvíli poslouchala, jestli se to neozve znovu. Nestalo se tak. Nejspíš to byla jen zatoulaná myška, pomyslela si. Byla pravda, že na tomhle místě se zdržovalo spousty hmyzu a drobných živočichů, proto byla ráda, že nemá u sebe nic na osvětlení, určitě by se potom neposadila na tu věc, na které sedí. (A pořád pevně doufá, že je to jen obyčejný kámen.)
Znovu se ponořila do své naštvané nálady. Začala uvažovat, jak otce donutit, aby se jí věnoval nebo ji dovolil odejít zpátky domů.
Najednou se za ní vynořila postava – ovšem ji neviděla – a řekla „bu!“ V ten moment by se jí krve nedořezal. Zbledla a pak začala křičet: „Ááááááááááááááááááá!“ Stoupla si a začala utíkat pryč od toho hlasu. Jelikož neviděla ani svůj nos, plnou parádou vrazila do protější zdi. Svalila se na zem s velkou bolestí hlavy. „Au, au, au…“ naříkala a držela se hlavy.
Návrat nahoru Goto down
Eddie Lacy
Mistr
Eddie Lacy


Poèet pøíspìvkù : 25
Join date : 02. 09. 14

              Ruiny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ruiny                 Ruiny I_icon_minitimeThu Oct 23, 2014 6:31 pm

Nasadil som "bad poker face" po tom, čo som "videl-počul". Predsa len som nechcel, aby nabúrala do steny ale pravda, čo som čakal. Teraz som sa nad tým nezamyslel, čo sa mohlo stať, normálne by som to urobil ale čo som mohol, keď teraz nie. K tomu bola pomerne veľká tma na to, aby som ju stihol chytiť a zabrániť jej v tom príjemnom stretu so stenou. "Musím sa ti ospravedlniť chibinko, nevedel som, že nabúraš do tej steny." Po tom, čo som prehovoril som len čakal na nadávky, typu, že čo som vlastne čakal? Aký inteligentný som a podobne. Aj keď som vedel, čo ma čaká podišiel som k nej a kľakol som si u nej, predsa len sa mohla zraniť pomerne škaredo a to som nechcel. "Si živá?" Dúfal som, že nemá otras mozgu, lebo to by bolo snáď najhoršie, čo by sa mohlo stať a musel by som ju zobrať do nemocnice. Možno ona mňa nevidela ale ja som mal vďaka zvuku celý obraz tejto miestnosti a dokonca aj jej, preto vďaka kriku som si mohol živo predstaviť, ako tam nabúrala.
Návrat nahoru Goto down
Aela Tanguy
Žák středního stupně
Aela Tanguy


Poèet pøíspìvkù : 34
Join date : 26. 08. 14
Location : Brno

              Ruiny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ruiny                 Ruiny I_icon_minitimeThu Oct 23, 2014 6:43 pm

Držela se pořád za hlavu. Určitě tam bude mít pořádnou bouli a modřinu. Přestala naříkat, když zaslechla, něčí hlas. Přej „nevěděl, že nabouráš do stěny“! Zavřela oči, protože se jí začala nelítostně motat. Netušila, jestli má otřes mozku nebo je to jen šok z nárazu. Chtěla mu něco chytrého odvětit, ale bolest v hlavy ji v tom zabránila. Pak si ke mně klekl. Vůbec nechápala, jak ji tak snadno našel, jak se vyzná v té naprosté tmě. Pak padla další otázka od neznámého. „Ne, kreténe! Rozplácla jsem se o stěnu a chcípla!“ zamumlala skrze zaťaté zuby. Pořád ležela, protože se neodvážila stoupnout.
Návrat nahoru Goto down
Eddie Lacy
Mistr
Eddie Lacy


Poèet pøíspìvkù : 25
Join date : 02. 09. 14

              Ruiny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ruiny                 Ruiny I_icon_minitimeFri Oct 24, 2014 7:46 am

Ako si tam ležala a začala mi nadávať pomerne ma to pobavilo ale radšej som sa nesmial a vytiež ma nemohla maximálne tak môj obrys. Keď stále ležala dal som jej pod chrbát ruku a pomaly sa ju snažil posadiť, predsa len keď zvládala nadávať, tak myslím, že posadiť by sa mohla. "Myslíš, že zvládneš chodiť? Alebo ťa budem musieť doniesť?" Opýtal som sa jej a nomrálne by som sa tu rozhliadol ale nemal som ako, preto som vydal zvláštny zvuk, ako keby niekto klopal na dvere a to som ho vytvoril jazykom. "Prečo si sem vlastne išla?" Opýtal som sa zasa a zasa som dodal. "Nie som si istý ale možno budeš musieť zájsť aj do nemocnice." Predsa len stále tu bola hrozba toho, že mohla mať otras mozgu a v tedy by chodiť nemalha takže jej vlastne aj zamietnem chodiť, no možno to ale nieje také strašné to uvidím všetko od jej reakcií na to, čo som jej povedal.
Návrat nahoru Goto down
Aela Tanguy
Žák středního stupně
Aela Tanguy


Poèet pøíspìvkù : 34
Join date : 26. 08. 14
Location : Brno

              Ruiny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ruiny                 Ruiny I_icon_minitimeFri Oct 24, 2014 8:32 am

Nechápala smysl té otázky. Kdyby nežila, tak by ze sebe nevydávala zvuky, které prozrazovaly bolest. Ucítila, jak ji strčil ruku pod záda. Užuž chtěla začít vyvádět, že nepotřebuje nosit, když ji začal na záda tlačit, aby se posadila. S prapodivnými zvuky se posadila. Měla pocit, jako by měla každou chvíli omdlít. Naneštěstí se jí nezvedal žaludek, za což byla vděčná. Na jeho otázku jen odstrčila ruku stranou ve významu: „dej mi chvilku a já to zjistím“. Neuvědomila si, že ji vlastně nevidí a dát svůj čin nekomentovala, tudíž jeho otázka zůstala nezodpovědná, i když ji zodpověděla.
Zaslechla zvuk, jako by někdo klepal. Kdyby nebylo té bolesti hlavy, určitě by se začala zajímat, co to bylo, kdo to byl a další podobné otázky.
Zaskuhrala, když musela znovu promluvit. Tentokrát ji to nešlo tak snadno, protože neměla daleko k mdlobám. „Protože…“ sykla, „…mě můj otec… nenávidí… a dal… můj–“ nastala dlouhá pomlka, aby se několikrát nadechla chladivého vzduchu a probrala se. „Můj trénink… nějakému… trotlovi!“ To, že s tím „trotlem“ právě mluvila, neměla ani tušení. A to, že tu vlastně měla být sama a mohla se vyvztekat, už nezmínila, protože kouzlo samoty pominul, když ji vystrašil a způsobil ji tím zranění.
Návrat nahoru Goto down
Eddie Lacy
Mistr
Eddie Lacy


Poèet pøíspìvkù : 25
Join date : 02. 09. 14

              Ruiny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ruiny                 Ruiny I_icon_minitimeFri Oct 24, 2014 8:55 am

Pozorne som skúmal jej reakcie, aby som mohol uvážiť, čo ďalej. S toho, ako reagovala nevedela ani kto som a k tomu sa jej ťažko rozprávalo, preto som dal ruku aj pod jej nohy a zdvihol som ju opatrne a naklonil som ju, aby sa mohla oprieť na mňa. "Hlavne sebou neháďž, lebo spadneš. A neprotestuj, ledva hovoríš, takže si nemyslím, že budeš chodiť." To, že ten trotl ju teraz mal na rukách som radšej nespomínal, lebo som vedel, že myslela mňa. Vybral som sa pomaly smerom von odtiaľto. "Zoberiem ťa do nemocnice dobre?" Myslel som si, že sa požaluje, že som jej spôsobil toto zranenie a že z toho budem mať zle ale to neznamená, že ju tu môžem nechať, lebo by sa odtiaľto už nevymotala. "Ak by ti bolo zle alebo by ťa niečo bolelo, tak mi to povedz." Predsa len by som ju na chvíľu keď tak položil.
Návrat nahoru Goto down
Aela Tanguy
Žák středního stupně
Aela Tanguy


Poèet pøíspìvkù : 34
Join date : 26. 08. 14
Location : Brno

              Ruiny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ruiny                 Ruiny I_icon_minitimeFri Oct 24, 2014 4:00 pm

Zavřela oči. Chtělo se jí spát. Ucítila, jak ji druhou ruku strčil pod její nohy a zvedl ji. Nadechla se, aby začala protestovat, ale jenže ji zarazil tím, jak si ji naklonil k sobě. Radši se o něj opřela. Co kdyby ji pak pustil a nechal ji tam samotnou? Předtím by ji to nevadilo, ale teď, když se necítila zrovna v kondici. Vydal se i s ní pryč. Nechápala, jak se může potmě tu vyznat. Pak ji napadla nepřípustná myšlenka, že má zrak podobný zvířecímu a vidí ve tmě. Hned to však zavrhla. Tohle přece nemůže být reálné. Na jeho dvě otázky odpověděla jen: „Hmm.“ Nechala oči zavřené a také nechala neznámého, aby ji odnesl ven. Koneckonců to byla jeho chyba, že se mi to stalo!
Návrat nahoru Goto down
Eddie Lacy
Mistr
Eddie Lacy


Poèet pøíspìvkù : 25
Join date : 02. 09. 14

              Ruiny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ruiny                 Ruiny I_icon_minitimeFri Oct 24, 2014 7:42 pm

Príliš toho nepovedala, vážne som sa bál, že to bude ten otras mozgu. Vyzerá to tak, že mám na toto akosi šťastie, preto som sa radšej ponáhľal ale tak, aby mala bezpečnú cestu a neohrozil som ju nejako viac. Netrvalo mi dlho a pomerne ľahko som sa dostal z labyrintu, lebo som z vonku počul vietor, ktorý ma naviedol. Po to, čo som vyšiel von som sa okamžite vybral na ošetrovňu, kde ju vyšetria. Na škole bola pomerne dobre vybavená ale ak by to bol otras mozgu musela by ísť aj tak do nemocnice.
(presun)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





              Ruiny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ruiny                 Ruiny I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Ruiny
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Hra :: Murim :: Herní Místnosti :: Francie :: Serpent École-
Přejdi na: