PříjemFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 

Parc de la Villette

Goto down 
AutorZpráva
Kylian Tanguy
Legendární mistr*A

Poèet pøíspìvkù : 48

PříspěvekPředmět: Parc de la Villette   Mon Aug 18, 2014 9:53 am

Největší park města nabízí daleko víc, než jen možnost ztratit se na jeho rozlehlých třiceti třech hektarech zeleně. Kromě sezónních akcí, jako jsou koncerty a letní kino, se zde nachází množství budov sloužících ke kulturnímu vyžití. Se svými muzei, kinem, divadelními a koncertními sály, knihovnou, množstvím tématických zahrad a kanálem protékajícím přímo prostředkem toho všeho, má park co nabídnout snad opravdu každému.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Andrew Black
Žák vyššího stupně

Poèet pøíspìvkù : 17

PříspěvekPředmět: Re: Parc de la Villette   Mon Sep 08, 2014 7:06 pm

Danny sa pýtal von, tak teda som sa odtrhol z postele a prišiel práve do parku v Paríži. Bol tu celkom pokoj. Dannyho som mal na vodítku, ale zdalo sa mi to barbarstvo ho takto držať. Vlastne preto som ho pustil a vytiahol si preňho známu loptičku. Hneď ako hu zahľadel, dobehol ku mne a skákal po mne. Nahodil som ten vážny výraz v tvári. "Zostaň." Prikázal som mu. Ten si však veselo poskakoval, aby som hodil loptičku. "Zostaň!" Prikázal som druhykrát, ale on si ignorujúc moje príkazy naďalej poskakoval. "Zostaň!!" Na tretí pokus s trochu zdvihnutým hlasom som ho prinútil sa posadiť. Trošku zaskučal a sklonil hlavu, ale o sekundu na to mal zas vyplazený jazyk a čakal s tým šťastným pohľadom na loptičke. Rozhodol som sa loptičku hodiť. V tom sa rozbehol aj Danny. Samozrejme netrvalo dlho a loptička sa objavila medzi jeho zubami. "K nohe!" Zavelil som a on aj poslúchol a prišiel. Nastavil som ruku, nech mi dá loptičku, ale on si ľahol a začal do nej hrýzť a sám sa s ňou hrať. Skrčil som sa k nemu a mierne sa zamračil, ale odzbojil ma jeho pohľad plný energie a šťastia. Vyčkal som na spravnu chvíľu a zhmatol jeho loptičku a znova som ju odhodil, on sa rozbehol po ňu. Dával som si pozor, aby som netrafil niekoho s loptičkou. Danny nebol hrozba pre ľudí, bol až príliš priateľský!
Návrat nahoru Goto down
Astria Devillers
Žák vyššího stupně

Poèet pøíspìvkù : 16

PříspěvekPředmět: Re: Parc de la Villette   Mon Sep 08, 2014 7:14 pm

Uběhlo pár hodin od mého balení si na Serpente Ecolé, na kterou jsem se měla vrátit. Další rok tam, další rok...Zdálo se mi to už jako věčnost, co jsem tam strávila. Bylo to sice pár let, ale i tak se mi to zdálo jako pouhý začátek. Při chůzi mě nic nerozptylovalo, dokonce ani Foxy, který byl mimo jiné klidný jako vždy a šel přímo vedle mě. Zdálo se, že cestou na letiště vše proběhne klidně, než kolem mě prolítla lopatička a hned za ní pes. Odskočila jsem normálně vzad. Normálně bych využila své schopnosti, avšak ve světě lidí to bylo zakázané a proto mi nezbývalo nic jiného, než odskočit, zakolísat a spadnout. Podívala jsem se po okolí, komu ten pes a jeho hračka patří. Ach bože...ani jeden rok nemůžu mít normální cestu do toho vězení. Ani jeden jediný! Povzdechla jsem si a začala se zvedat s tím, že jsem hledala v okolí toho, komu ten pes patřil. Kdo ví, co jsem měla v úmyslu.
Návrat nahoru Goto down
Andrew Black
Žák vyššího stupně

PříspěvekPředmět: Re: Parc de la Villette   Mon Sep 08, 2014 7:31 pm

Hneď ako Danny ulovil svoju loptičku, znova sa rozbehol smerom ku mne, ale nebolo to práve najlepšie vzhľadom na to, že tým ako sa preháňal niekoho zhodil. Bolo to dievča, o rok alebo dva mladšia a o hlavu nižšia. No to bol najkritickejší popis aký som mohol udať. S dievčatami som sa stále nevedel rozprávať ako taký looser. Jednoducho som bol asi moc hanblivý alebo niečo také. So staršími ženami sa viem rozprávať normálne, ale ako náhle sa niekto taký približuje k mojemu veku, jednoducho mi niečo povie nie a nie som schopný sa uvoľniť pri rozhovore s niekym takým, jednoducho som vystresovaný, neviem čo hovoriť, a tak ďalej. Neodvážil som sa tej neznamej ani len ospravedlniť. Jednoducho som si počkal na Dannyho a nastavil ruku, tentokrát pochopil, že chcem loptičku a tak aj spravil a vložil mi ju do ruky. Ja som ho za odmenu pohladil. Hlavne som dúfal, že to dievča to nechá tak a ja sa budem môcť hrať s Dannym.
Návrat nahoru Goto down
Astria Devillers
Žák vyššího stupně

PříspěvekPředmět: Re: Parc de la Villette   Mon Sep 08, 2014 7:50 pm

V očích jsem měla toho psa, který nejspíš určitě běžel ke svému pánovy. Zvedla jsem se ze země, oprášila a se, dala si ruce do kapes a s pohledem mrazivých jako vždy jsem došla k němu. Nejdříve jsem se podívala na něj a hned poté na toho psa, pak zase na něj. "Dám ti jednu radu. Pokud nechceš přijít o psa, dávej si pozor kam to běží." Po mých slovech následoval ironický milý úsměv. Když jsem však prošla kolem něj, že jsem se rozhodla už odejít, ucítila jsem jistou energii, velice známou. Samozřejmě jsem nebyla senzibil, abych dokázala poznat, že v sobě má Chi, ale pocit ve mě k tomu nakopával. Zastavila jsem se a otočila se na něj. "Kam chodíš na školu, hm?" Přimhouřila jsem na něj zvědavě oči.
Návrat nahoru Goto down
Andrew Black
Žák vyššího stupně

PříspěvekPředmět: Re: Parc de la Villette   Mon Sep 08, 2014 8:04 pm

Hlavne sa sem nepribližuj, prosím. Prebehlo mi hlavou, keď som zazrel ako neznáme dievča smeruje mojím smerom. Už len jej prvé slová boli pre mňa dosť zastrašujúce, vypadala nežne, ale vyznelo to ako by mi chcela zabiť môjho psíka. Teda nie práve ona, ale dosť drsným spôsobom ma upozorňovala. Len som pokrčil ramenami, už v riadkoch vyššie som spomínal, že som s opačným pohlavím mal menší problém komunikovať. Položila mi otázku a ja som nevedel čo presne odpovedať. "Na takú špeciálnu. Asi by ťa to nezaujímalo." Zneli moje jediné slová, viac som ani nepovedal. Vôbec som netušil, že je z rovnakej školy. Bol som tam niekoľko rokov síce, ale dievčatá som si nevšímal, predsa som u nich nemal šancu a nebol som asi ani dosť cool...
Návrat nahoru Goto down
Astria Devillers
Žák vyššího stupně

PříspěvekPředmět: Re: Parc de la Villette   Mon Sep 08, 2014 8:28 pm

Pohled do jeho obličeje byl pro mě vražedných. On očividně nedokázal komunikovat s opačným pohlavím ani když jsem na něj poměrně hnusná. Byl zvláštní, ale co už, kdo není, že jo. Při jeho odpovědi mi však tiklo pravé oko a já se zhluboka nadechla. "Uvědomuješ si, že letadlo letí za hodinu, viď že jo?" Ne, ani mi to nemusel říkat. Jeho obličej jsem si letmo ze školy pamatovala, jen ten psík byl pro mě něco nového, ale nevadí. Chtěla jsem se hlavně ujistit, jestli ví, že toto je poslední let, který letí rovnou ke škole. Protože by byl asi průser, kdyby ho promeškal a momentálně jsem u něj neviděla ani žádný kufr, tašku, nic.
Návrat nahoru Goto down
Andrew Black
Žák vyššího stupně

PříspěvekPředmět: Re: Parc de la Villette   Mon Sep 08, 2014 8:43 pm

Takže ona bola zo školy ako ja? Percentuálne bola dosť malá náhoda, že by sa toto stalo dvom ľuďom z rovnakej čudnej školy. Keď som sa nad tým zamýšľal, jej vlasy vo farbe ohňa som si pamätal. "Mám to poceste k letisku si zobrať batožinu..." Pokrčil som ramenami. Nie moc rád som tam zas šiel, ďalší rok plný trénovania mojej nepoužiteľnej schopnosti. Netušil som čo ovláda ona, ale určite to bude niečo suprové a nie niečo nepoužiteľné ako som mal ja. "On sa chcel ešte prebehnúť, nemá rad tie klietky v lietadlách." Doplnil som a ukázal na Dannyho. Uvedomil som si, že nemám moc času, takže si skôr či neskôr budem musieť pohnúť. V tom som zahľadel čiernu líšku, ktora šla s tým dievčaťom. "Tá je zlatá." Kukol som sa na čiernu líšku ako noc. Danny začal štekať, vlastne spravil to len dvakrát a ja som mu jemne buchol do ňufáku nech prestane a on to aj pochopil. Teda v to som dúfal.
Návrat nahoru Goto down
Astria Devillers
Žák vyššího stupně

PříspěvekPředmět: Re: Parc de la Villette   Mon Sep 08, 2014 8:56 pm

Kývla jsem hlavou na znak údivu a pak se nepatrně pousmála. Kolem parku taky šel pouze proto, že dbal na pohodlí svého mazlíčka, stejně jako já. Když si ho však všiml a byl v úžasu, docela mě to fascinovalo. Normální člověk by se usmál, ale pro mě úsměv byl poměrně zapomenut, proto jsem se usmála pouze v podvědomí! "Děkuji..." čupla jsem si a Foxyho si dala na rameno. Bylo to jak z bezpečnosti, tak z toho, že se tak cítil lépe, víc v bezpečí. "Tvůj pes je nádherný. Avšak, zkus s tou hyperaktivitou něco udělat. Ne vždy vyvázneš bez problému na škole." Mrkla jsem na něj s neutrálním pohledem a podívala se na hodinky. No, měli jsme čas, na letišti/nádraží jsme byli co nevidět. "Jakoupak máš hodnost? Vím, že jsem tě ve škole zahlédla, bohužel mi vypadlo jméno i hodnost." Informace pro mě byly opravdu zlatem. Proto bych ocenila, kdyby se mi i představil.
Návrat nahoru Goto down
Andrew Black
Žák vyššího stupně

PříspěvekPředmět: Re: Parc de la Villette   Mon Sep 08, 2014 9:12 pm

Nuž, začal som byť akoby nervózny, ale snažil som sa, aby to nebolo poznať. "Nie je za čo." Povedal som, aby som nebol tak potichu. Teda, snažil som sa aspoň raz nehrať na nemého. "Asi máš pravdu." Pokrčil som ramenami, mala pravdu čo sa týkalo Dannyho, strašne bol prehnane aktívny, ale keď som ho o to naozaj požiadal, dokázal byť aj pokojný. "Andrew Black, som žiakom vyššieho stupňa. A ty?" Predstavil som sa, zároveň som položil prvú otázku v rozhovore. Stále som bol nervózny, bolo mi celkom fajn, keď som sa tu sam hral s Dannym, tak aspoň som bol pokojný a uvoľnený, teraz som stále uvažoval čo povedať, čo ako spraviť a jednoducho som bol aj v strese...
Návrat nahoru Goto down
Astria Devillers
Žák vyššího stupně

PříspěvekPředmět: Re: Parc de la Villette   Mon Sep 08, 2014 9:21 pm

Představil se mi, což pro mě hodně znamenalo. Hodně tyto věci vypovídali o charakteru lidí a jeho chování bylo až moc průhledné. Stydlín, nemluvný muž, málo sebevědomí. V podvědomí jsem se pousmála a pokývala hlavou na náznak, že jsem informace vstřebala. "Astri Devillers. Žák vyššího stupně. Nejspíš to vypadá, že budeme ve stejné třídě." Přeci jen, byli jsme jen 3, tak to snad bylo už jasné. Chvilku jsem ho přejela pohledem. Neměla jsem však mozek, který by dokázal z někoho něco vydedukovat a proto jsem musela klást pouze otázky. "Čím jsi obdařen?" Skoro mi už docházeli otázky. Měla jsem docela hlad a proto po položení této otázky jsem přemýšlela o nějakém bufetu, kde bych si rychle mohla něco koupit a zakousnout.
Návrat nahoru Goto down
Andrew Black
Žák vyššího stupně

PříspěvekPředmět: Re: Parc de la Villette   Mon Sep 08, 2014 9:39 pm

"Čím? Je to dosť nepoužiteľné, som schopný sa niekomu nabúrať do mysle a vytvoriť ilúzie v jeho hlave. Je to však nehorázne zdlhavé a k tomu všetkému je naozaj náročné sa niekomu dostať do mysle. Teda proces, kým vyplním všetky podmienky, tak to trvá. Myseľ je naozaj zložitá časť človeka, ukrývajú sa tam pocity, myšlienky spomienky. Ešte som neodhalil úplny potenciál, ale verím, že raz sa naozaj zdokonalím." Astrií sa podarilo nahodiť správnu tému, o ktorej som vedel naozaj veľa. Mohla vidieť fascináciu v mojich očiach. Vlastne sám som sa prekvapil, že som sa trošku rozkecal. Bolo to však nudné a asi ju to nudilo, takže zas som si moc neveril. "A ty ovládaš ?" Smerovala moja otázka na Astriu. Premýšľal som o tom, že by sa mi naozaj hodilo, ak by Astria bola zameraná na blízky boj, Taijutsu. To by mi rozhodne pomohlo v súbojoch a skúškach, predsa som potreboval čas pre moju schopnosť a ľudia s Taijutsu by mi mohli získať čas.
Návrat nahoru Goto down
Astria Devillers
Žák vyššího stupně

PříspěvekPředmět: Re: Parc de la Villette   Tue Sep 09, 2014 4:02 pm

Pousmála jsem se, když mě bez větších výčetek odpověděl na mou otázku. Zjistila jsem, že je slušný, avšak...tato informace by mu jednou mohla zachránit i život, kdyby si jí nechal pro sebe. "Genjutsu. To je vskutku vzácnost, važ si toho." Trošku mi skočil koutek nahoru. Jeho stejná otázka, no, odpověď ode mě snad byla vždy jasná. "Moji schopnost uvidíš a poznáš až nastane ten správný čas." Mrkla jsem na něj a dala se pomalou chůzí k nádraží. Na konec jsem usoudila, že bude lehčí jet vlakem, kterým je to vlastně i pohodlnější a jede přímo před školu.

Přesun

Naposledy upravil Astria Devillers dne Tue Sep 09, 2014 5:42 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Andrew Black
Žák vyššího stupně

PříspěvekPředmět: Re: Parc de la Villette   Tue Sep 09, 2014 5:28 pm

Jej odpoveď ma teda nepotešila, celkom som sa zamračil. Nič som neriskoval prezradením svojich schopností, predsa bola moja spolužiačka, na druhú stranu vedela len to, čo presne dokážem, nie ako to vykonávam a čo k tomu potrebujem, takže to bolo stále v únosnej rovine. Stále sa mi však nepáčilo, že mi nepovedala svoju schopnosť. Hneď na to aj odišla, takže som sa konečne usmial na Dannyho, ešte raz som mu hodil loptičku cez celý park, no nie tak doslovne... Ako zvyčajne sa rozbehol za ňou. Pozrel som na oblohu, do školy sa mi práve nechcelo. Keď Danny doniesol loptičku, zobral som ju, tentokrát už nevystrájal. Potom som sa jednoducho vydal po svoju batožinu, do Serpent École bolo najlepšie ísť vlakom, lietadlom by som nešiel priamo a musel by som ísť na loď, keďže som vlastne nemal rezervovaný let, tak mi prišlo lepšie ísť vlakom.
Presun
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Parc de la Villette   

Návrat nahoru Goto down

Parc de la Villette
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Hra :: Murim :: Herní Místnosti :: Francie :: Paříž-
Přejdi na: