PříjemFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Příběh a Jak začít!

Goto down 
AutorZpráva
Admin
Admin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 21
Join date : 09. 04. 14

PříspěvekPředmět: Příběh a Jak začít!   Thu Apr 17, 2014 6:59 pm

MURIM


Kdysi dávno existoval svět, který byl mimo chápání normálního člověka. Svět, ve kterém spolu bojovali lidé, kteří se od mladého věku učili kontrolovat sílu jménem Chi. Chi je jakási naše vnitřní síla, ne každý ji ale bohužel dokáže použít. Díky této síle spolu lidé bojovali a umírali, než se objevili dva, kteří tento boj ukončili a nastolili harmonii. Mír však trval příliš dlouho, a tak přestávalo být zapotřebí a spolu s nimi ubývalo i lidí, kteří v sobě byli schopní probudit tuto energii. Začaly vyvíjet nové technologie a svět úplně zapomněl na to, že kdysi existovali muži a ženy, kteří dokázali plivat oheň nebo produkovat elektřinu.
A přesto paměť jedinců často není totožná s pamětí celého světa. V moderním světě pořád existovala malá část populace, která tato tajuplná umění stále pěstovala a zdokonalovala. Přizpůsobili se nynějšímu světu a začlenili se do něj tak, že je nikdo od normálních lidí nerozeznal. Ale i tito lidé museli mít svoje útočiště, kde by mohli trénovat a učit se, proto vznikli tři školy. Školy, které se zaměřili na učení těchto nadaných jedinců a dali jim příležitost, jak se vyšplhat až na vrchol jejich světa, ten se nazýval Murim.
Avšak ne vše bylo tak harmonické, jak by se mohlo zdát. Mír, který byl před dlouhou dobou v Murimu nastolen byl totiž vykoupen velkou válkou. V té proti sobě stály tři strany, jedna se skládala ze spojených sil třech kladných škol, druhá z hrstky mocných jedinců, kteří byli proti tomu aby Murim zůstal tajemstvím, chtěli jej ukázat celému světu a ten si pak svými schopnostmi podrobit. Poslední strana byla nejslabší a na celkový výsledek měla sotva nějaký vliv - bylo to pár jedinců, kteří pocházeli z řad obyčejných lidí.
Válka trvala pouze chvíli, spojené síly třech škol dokázaly vzbouřence potlačit a nadobro vymítit, nebo v to aspoň doufali. Skupinka lidí, kteří byli konfliktu svědky, se rozhodla, že je na čase udělat jistá preventivní opatření, aby mohla ochránit obyčejné lidi, měla-li by se situace kdy opakovat, proto vznikla jednotka s názvem SEED. Ta má za úkol pochytat a pozavírat všechny členy Murim, kteří by se rozhodly ohrozit obyčejné lidi.
Tři školy téměř okamžitě po skončení bojů ukončily spolupráci a každé z nich se stáhla do ústraní, kde začaly opět nabírat na síle a trénovat nové generace. Od té doby uběhlo již spoustu let. Poslední dobou se ale světem začali šířit zvěsti. Proslýchá se, že ne všichni vzbouřenci jsou mrtví. A víc než to, říká se, že někteří z nich tajně nabírají nové členy, připravující se na nový boj o moc. Ve stínu této hrozby se musí celý Murim znovu spojit, chce-li ochránit to, co po tak dlouhou dobu považoval za samozřejmost.  Co se ale stane se světěm? Zhroutí se křehká rovnováha mezi Murimem a světem normálních lidí? Nebo ho dřív smete tajemná hrozba toužící ovládnout všechno a všechny? Teď už je jen na tobě kam se přidáš a jak ovlivníš celý příběh. Pamatuj, i ty můžeš svým rozhodnutím přispět k záchraně Murimu, stejně lehce, jako ho může zničit....JAK ZAČÍT

Začínáte tím že si zvolíte jaký stupeň Žáka chcete být. Je tu na výběr i hodnost učitele (Expert,Mistr), za kterou můžete hrát pouze pokud váš životopis bude vážně kvalitní. Ale varuji vás, čím vyšší stupeň, tím budete muset mít náročnější životopis! Poté se přidáte k jedné ze škol. Je na výběr ze čtyř škol, z toho pouze tři jsou kladné (Francie,Čína a Afrika) a jedna je záporná (Rusko). Pak může začíná váš trénink pod nejrůznějšími mistry, kteří vám budou pomáhat se zdokonalovat a dosáhnout tak vrcholu.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://murim.forumczech.com
 
Příběh a Jak začít!
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Hra :: Murim :: Pravidla hry!-
Přejdi na: