Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Vstup do školy

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Kylian Tanguy
Legendární mistr*A
Kylian Tanguy


Poèet pøíspìvkù : 48
Join date : 02. 08. 14

Vstup do školy Empty
PříspěvekPředmět: Vstup do školy   Vstup do školy I_icon_minitimeWed Aug 06, 2014 4:35 pm

Vstup do školy Image

Vzhledem k tomu, že se škola nachází na ostrově, jehož břeh je tvořený skálou strmě vyčnívající z vody jediným způsobem jak se sem dostat je na lodi skrz napůl zatopenou bránu Starého města. (Tedy za předpokladu, že nechcete zkusit urazit toho půl kilometru plavmo. Tato varianta se nedoporučuje, vody okolo Bretaňe jsou známé velmi silnými proudy.)
Když budete s lodí pokračovat dál soutěskou mezi skálami, dostanete se na staré zatopené nádvoří. Odtud vede množství kamených schodišť dále na ostrov.
Je tu také velké množství přístřešků a loděnic ve kterých se nachází školní "loďstvo". Jsou zde pár malých moderních lodí a motorové čluny, studentům se ale ve volném čase půjčují pouze veslice.

Návrat nahoru Goto down
Astria Devillers
Žák vyššího stupně
Astria Devillers


Poèet pøíspìvkù : 16
Join date : 05. 08. 14

Vstup do školy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vstup do školy   Vstup do školy I_icon_minitimeFri Sep 12, 2014 1:54 pm

Po pár hodinách cesty z Paříže jsem konečně dorazila až sem. Pohlédla jsem na Foxy, která se mi obmotala kolem krku, musela jsem se pousmát. Zhluboka jsem se nadechla a pak opět vydechla. Pohlédla jsem na svůj mobil. Žádný signál, nečekaně. Ušklíbla jsem se s úsměvem. Aspoň mi táta nebude pořád volat. Doufala jsem, že alespoň tohoto on nebude schopný. Projela jsem obloukem před vstupem do školy a pohlédla na okolí okolo mě. "Tak, další rok v tomto...vězení, které otec a spoustu dalších nazývají školou. Tse." Pousmála jsem se. Ve skutečnosti jsem tu měla docela ráda.

Přesun
Návrat nahoru Goto down
Andrew Black
Žák vyššího stupně
Andrew Black


Poèet pøíspìvkù : 17
Join date : 07. 07. 14

Vstup do školy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vstup do školy   Vstup do školy I_icon_minitimeFri Sep 12, 2014 2:10 pm

Vlakom sa šlo celkom príjemne, celú cestu som počúval muziku, tak ako aj teraz, keď som stále pred vstupom do školy. V sluchatkách mi hrala Nirvana - Smells Like Teen Spirit. Danny šiel po mojom boku. Nevyvádzal, naopak bol pokojný a občas zaskučal. *Cítim, že tento rok bude niečim iný.* Pousmial som sa sám pre seba, hudbu som dal v slúchadlách poriadne na hlas a s cestovnou taškou na ramene som sa rozhodol vstúpiť. Pri tom šiel vedľa mňa Danny.

Presun
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Vstup do školy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vstup do školy   Vstup do školy I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Vstup do školy
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Park v okolí školy

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Hra :: Murim :: Herní Místnosti :: Francie :: Serpent École-
Přejdi na: