PříjemFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Bodové hodnocení!

Goto down 
AutorZpráva
Admin
Admin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 21
Join date : 09. 04. 14

PříspěvekPředmět: Bodové hodnocení!   Tue Aug 05, 2014 9:06 pm

BODOVÉ HODNOCENÍ


Takže, už jste se s tímto mohli setkat na více forech. Zde naleznete jak si máte rozdělit body a jak to vlastně ovlivní vaši postavu.To kam jaký bod dáte je velice důležité, takže se nad tím nejdříve pečlivě zamyslete.

- Každá úroveň začíná s jiným počtem bodů – více najdete u vysvětlení hodností.

- V žádné schopnosti nesmí být 0

- Neexistuje žádný maximální počet pro schopnost. Ale existuje maximální počet pro body celkově a to je 50 bodů na postavu. Jedinou vyjímkou jsou legenrádní mistři a hodnosti jim podobné ti mají dovoleno 60 bodů na postavu.

-Každých 14 dní můžete zlepšit schopnost o dva body tím že napíšete post o 500 slovech.(Např. Budu chtít zlepšit sílu tak napíšu post o tom jak jsem v posilovně a cvičím atd.) Můžete ovšem body rozdělit a dát je po jednom do dvou schopností, tím pádem napíšete dva posty o 300 slovech.

!!!!!!!Chcete-li si zlepšit schopnost je nutné si založit zde ( http://murim.forumczech.com/f36-zlepsovani-schopnosti) topic se jménem své postavy. Do toho budete dále vkládat odkazy na vaše herní příspěvky, které jste za tímto účelem sepsali, aby je bylo možno zkontrolovat.!!!!


Základní informace:
¤NINJUTSU – Ninjutsu je styl boje spoléhající spíše na používání Chi než hrubé síly. Snažíte se tedy co nejlépe ovládnout svoje Chi a s jeho pomocí vytvářet různé techniky na poražení nepřítele. Dalo by se to přirovnat k magii. Samozřejmě i postava která je zaměřená na Ninjutsu umí trochu toho bojového umění a tak se dokáže ubránit na blízku. S Ninjutsu spoléháte více na svoji vrozenou schopnost a na její rozvoj.

¤TAIJUTSU – Pod tento pojem spadají veškerá bojová umění. I ty které spoléhají na využívání zbraní. Hráč který si vybere Taijutsu musí být smířený s tím že se nikdy nenaučí manipulovat se svým Chi na takové úrovni aby mohl využívat nějaké devastující techniky. Avšak i tento hráč dokáže použít nějakou menší Chi techniku kterou může propojit se svým bojovým stylem.

¤GENJUTSU – Toto odvětví by se dalo popsat jedním slovem a to Iluze. Hráč zaměřený na tento styl boje využívá svoje Chi k tomu aby ovládal mysl svých nepřátel. Dokážete jim tedy vnuknout iluze a myšlenky které vy samy chcete. Nedokážete bohužel ale používat vaše Chi na nic jiného. Nedokážete tedy využívat žádné Ninjutsu a v Taijutsu jste úplně nejslabší ze všech tří skupin. Klíčem k úspěchu v Genjutsu je vysoká inteligence a všímání si detailů. Genjutu pokud je správně použito může být nejnebezpečnější z těchto tří zaměření, ale doporučuje se spíše zkušenějším hráčům.

!!!Vrozená schopnost může být v pouze JEDNOM zaměření, postava potom bude cvičit její mistrovství!!! Postava se může učit pouze techniky v rámci své vrozené schopnosti vybírejte proto dobře!! Jediní kdo mají povoleno více jak jedno zaměření jsou hráči na úrovni Velmistr a výše.

Bodové hodnocení do SCHOPNOSTÍ
Základní zaměření - Ninjutsu/Taijutsu/Genjutsu

Síla –Určuje to jak jste silní (jak jste silní v boji a jak velkou ránu dokážete dát).

Rychlost –Určuje to jak jste rychlí (jak rychle běháte,uhýbáte atd.).

Výdrž – Určuje jak dlouho vydržíte (jestli sebou po jedné ráně mrštíte o zem a nebo jich vydržíte víc,Jestli dokážete uběhnout kilometr a nebo jenom sto metrů atd.).

Chi – Určuje hladinu vašeho Chi (čím menší číslo zde máte tak tím rychleji svoje chi vyčerpáte a nebudete ho moci používat).

Inteligence – Ovlivnuje to jak vaše postava bude uvažovat. Jestli bude moci vymýšlet různé taktiky boje a také to jestli bude vůbec schopná sama vymylet nějakou techniku. (Inteligence nejvíce ovlivnuje hráče kterří se zaměřují na Genjutsu.)


Uvědomte si, že pokud budete mít v Inteligenci nulu znamená to, že si budete nejspíš slintat na bradu a nebudete schopní ničeho. Stejně tak to platí u ostatního (pokud bude nula v síle, spíš si zlomíte ruku vy, když někoho uhodíte).
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://murim.forumczech.com
 
Bodové hodnocení!
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Hra :: Murim :: Pravidla hry!-
Přejdi na: