PříjemFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Vysvětlení HODNOSTÍ

Goto down 
AutorZpráva
Admin
Admin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 21
Join date : 09. 04. 14

PříspěvekPředmět: Vysvětlení HODNOSTÍ   Tue Aug 05, 2014 9:02 pm

HODNOSTI


Vysvětlivky k HODNOSTEM:

Žák nižšího stupně - Začátek všech postav, kdy neumí využívat své schopnosti a teprve postupem času si vyberu svůj obor a zaměření, které se budou v budoucnosti učit. Ze začátku neumí žádnou techniku. Má pouze pasivní schopnosti. Má 15 bodů na rozdání. Povolen 3x na jedné škole.

Žák středního stupně - Po absolvování zkoušek se stanete žáky středního stupně. Zde vaše postava bude vědět Základní zaměření (čemu se budete věnovat). Zdokonalí si znalosti a bude umět alespoň jednu techniku, kterou bude zdokonalovat, případně se bude učit další. Tento žák má ze začátku povoleny tři techniky. Nejvýše však do 3 stupně a tu má pouze jednu. Má 20 bodů na rozdání. Povolen 3x na jedné škole.

Žák vyššího stupně - Dalo by se říci, že s touto hodností jste ve škole považování mezi žáky za vůdce. Máte už jisté zkušenosti a chodíte na různé mise s Experty a Mistry, kteří vás při tom zaučují. Rozvíjíte své schopnosti a rostete. Tento žák má ze začátku také jen tři techniky, ale už má povolenou na naučení i jednu techniku 4 stupně. Má 25 bodů na rozdání. Povolen 3x na jedné škole.

Expert - Řekněme že tento člověk dostane na starost tři žáky, ale bude stále pod dohledem někoho zkušenějšího. Snaží se je navést správným směrem, snaží se jim pomoci najít své Základní zaměření, to co jim půjde. Chodí s nimi na mise a učí se techniky vyššího stupně. Dokáže ovládat techniky do 4 stupně. Ze začátku má povoleny čtyři techniky. Má 30 bodů na rozdání. Povolen 3x na jedné škole.

Mistr - Jak název naznačuje tak je to Mistr na škole. Má dostatečné zkušenosti na plnění nějakých misí. Jeho základní zaměření je už dostatečně vypracované a umí minimálně 3 techniky, které ovládl na velmi dobruo úroveň (takže musí mít tři techniky od Žáka, které dotáhl do stupně Mistra). Plní mise a snaží se učit žáky a přitom dohlížet na Experty. Dokáže ovládat techniky do 5 stupně. Ze začátku má povoleny čtyři techniky. Má 35 bodů na rozdání. Povolen 2x na jedné škole.

Velmistr - Je pravá ruka Legendárního mistra. Dohlíží z povzdálí na celou školu. Plní tajné mise, které by mohli ohrozit stabilitu mezi školami a nebo lidmi. Vybírá si z žáků vyššího stupně jednoho nejlepšího, kterého bude sám pod svým dozorem vyučovat k velmistrovi. Tuto hodnost dostanou jen ti nejlepší.(Počet techniky pro tuto hodnost rozhodují Admini). Má 40 bodů na rozdání. Povolen 1x na jedné škole.

Legendární mistr - Je legendou celého Murimu. Je to někdo kdo dosáhl absolutního vrcholu a kontroli jak nad svým tělem tak nad svým chi. Dohlíží na chod celé školy a na to aby mezi školami panovala rovnováha. Většinou je ve své pracovně a věnuje se papírování. Rozdává rozkazy Velmistrovi a Mistrovi. On má hlavní slovo v celé škole. Když se mu někdo zalíbí, může si ho vzít pod svá křídla, ale nestává se to často. Legendární mistr také navrhuje termín Turnaje který se koná každý půlrok v Číně a vybírá ty nejlepší žáky, kteří by se mohli zúčastnit. Jako jediný dokáže ovládat techniky do 6 stupně. Pouze jeden na škole. Má 45 bodů na rozdání. Povolen 1x na jedné škole.

Od hodnosti Mistr dokážete s Chi manipulovat natolik aby jste ovládali to jak staří vypadáte navenek. Můžete ve 20 vypadat jako 60 letý děda a nebo dokonce jako 10 leté dítě.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://murim.forumczech.com
 
Vysvětlení HODNOSTÍ
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Hra :: Murim :: Pravidla hry!-
Přejdi na: