PříjemFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Anele Isoke

Goto down 
AutorZpráva
Anele Isoke
Velmistr


Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 21. 04. 14

PříspěvekPředmět: Anele Isoke   Mon Apr 21, 2014 7:28 pm


Základní informace

Jméno/Příjmení: Anele Isoke
Přezdívka:  Bachařka
Pohlaví: Žena

Věk: 22
Země/škola: Afrika
Hodnost: Velmistr


Osobnost

Charakter:
Málo předvídatelná, nikdo neví jak zrovna zareaguje, milá je jen v soukromí a většinou před ředitelkou, málokdy před třídou, naučila se přijímat urážky a posměšky, proto jí jen tak něco nerozhodí, umí být i dost ignoratní a ráda působí bolest lidem a to hlavně psychickou, kterou trpí i ona sama, podle mistra na ninjutsu vyrostla v Andělskou mrchu.

Oblíbené:
Larry, rákoska, diamanty a vše blyštivé,  lassi (indický nápoj)

Neoblíbené:
Zlobivý studenti, porušování pravidel, nepřipravenost, neaktivnost, odmlouvání, nedochvilnost, drzost, slabota.Životní příběh

Anele se narodila v Egyptě, rodiče svou jedinou dceru velmi hýčkali a nutili jí tak do různých vzdělávacích kurzů, které Anele  ostatně dělala i ráda. Bohužel, jako malá se nebyla schopná vůbec najít. Vyzkoušela tolik věcí, ale nic jí nebavilo. Už když byla malá tak se u ní začala najednou projevovat podivná věc.  Začalo to postupně. Nejdřív se jí jen podivně leskly duhově  řasy. Postupně se k tomu přidaly nehty a najednou i vlasy. V pěti letech se vždy pod návalem nějakých emocí začala měnit v cosi skleněného. Rodiče už nevěděli, jak jí mají ve školce omlouvat. Vyhledali si odbornou pomoc. Nejdříve našli Čínskou školu, která byla jako stvořená pro jejich dceru, ale byla moc daleko a oni by to finančně nezvládali.  Když se s prosbou obrátili do této školy, poradili jim, že v Africe je také jedna, Wolf Akacemi.  Neváhali a hned vyrazili přímo tam. Nebyla daleko, jen veřejnosti dobře utajená. Po dohodě s vedení měla  malá Anele nastoupit v sedmi letech na akademii, kde se naučí ovládat své schopnosti a samozřejmě být vzdělaná.   Na víkendy jezdila občas domů. Nejdříve to bylo jen prvních pár měsíců, pak se jí na škole líbilo natolik, že jezdila domů jen jednou za dva měsíce.

S malou Anele byly ze začátku strašné problémy, její schopnosti nebyly ještě tolik zjevné, takže  se proměňovaly jen části těla a mnohdy si stěžovala jen na bolest hlavy nebo pískání v hlavě. Mistrové nemohli přijít na to, co v sobě ještě najde. Už věděli jedno. Dokáže části svého těla proměnit na tvrdý diamant.  Techniky ve škole se jí líbily, přístup učitelů milovala. Nejradši měla koordinaci schopností po psychické stránce. Nejen, že ji to pomáhalo vyrovnat se s bolestí v hlavě, ale dokázala se i lépe udržet v klidu. Mistra Abbu měla velice ráda, byl však postarší pán a tak nejpilnější žačce předával veškeré své dovednosti, ale i příběhy ze života.

Na své třinácté narozeniny se Anele vracela domů.  Otce doma nenašla, aby se mu pochlubila, že umí svou ruku proměnit na diamant. Od matky se dozvěděla, že její otec začal před dvěma lety hrát v kasinu a už dost prodělal.  Nevěděla co si má myslet dřív, ale dost jí to pobouřilo a tak se sebrala a šla otce hledat do jednoho z kasin. Otec ji vyvedl násilím ven a řekl, že tady být nemůže, ať jde dělat domácí puťku jako je její matka na nic jiného dobrá není. Svůj proslov dokončil spojením: "ty malá zrůdo." V tu chvíli přetrhla poslední  pouto mezi ní a jejím otcem. Její srdce zatvrdlo jako nejtvrdší diamant. Odcházela domů pobouřená a plná hněvu. Ten večer před zrcadlem, když si slibovala, že už otce nikdy nechce vidět se najednou proměnila celá. Celé její tělo pokrylo diamant. Sama tomu nevěřila, ale později  když se vrátila zpět do akademie a vše řekla, tak se snažili zkoordinovat její schopnosti natolik, aby je dokázala sama vyvolat. Bohužel pro ni techniky provokace nezabraly. Dokázala se proměnit celá, jen když se bála nebo panikařila. Mistr Abbu byl nucen použít trochu drsnější prostředky. Sice toho hodně litoval, ale ukázalo se, že se její schopnost ucelila.  Ale stále jí bylo jen 13 let.  Stále vyrůstala a dospívala. Mistr Abbu odmítal uvěřit tomu, že se dokáže jen proměňovat. Jenže nic jiného se už nedělo.

Po půl roce přišel do akademie dopis od Aneliných rodičů. Od matky. Hrozí jim exekuce. Otec opět hraje a prohrává, topí se v dluzích a nemají jak a čím splácet, ale ať se nebojí, že to zvládnou. Anele odmítala s tím něco udělat. Ale kvůli matce, kterou stále milovala musela něco udělat. I když měla na produktivitu schopností někoho jiného, navštívila svého oblíbeného mistra, aby jí  pomohl s rozvinutím schopností a to v hmatatelné podobě. Chtěla vyrobit diamant. Mnoho diamantů, aby je mohla dát rodičům na splacení dluhů.  Začínala se intenzivněji věnovat svému tréninku ve dne i v noci. Nevídala se téměř s nikým. Nezajímal jí ani okolní svět. Skoro tři roky žila takhle izolovaně i přes protesty mistrů, se dokázala vycvičit natolik, že ani oni sami netušili co je schopná ukázat,obzvláště, když se kolem ní třeba objevila zničehonic sprška diamantových střípků nebo se jí pod rukou objevil kus ostrého diamantu. Hned jakmile byla schopná sama v ruce, nebo ze zeminy vyrobit diamant, udělala jich tolik, aby rodiče splatili dluh. Poslala jim je a doufala, že nebylo příliš pozdě. Diamanty, které poslala zaplatili kauci i dluhy a její rodiče byli opět venku a mohli si zařídit skromný byt. Matka jí časem začala opět posílat dopisy, informovala ji o převážně o otci. Takové  věty přeskakovala. Nikdy nezapomněla na to, jak jí otec oslovil a jak opovážlivě se na ní díval. Byla pro něj jen pouhý odpad a ona to prostě neunesla.
Jakákoli další negativní emoce jen posilovala v učení a probouzela nové a nové možnosti. Na tajných misích se často nechávala zajmout, protože věděla. Že z vězení dokáže utéct. Hlavně jako zajatci svůj věznitel prozradí plán , protože si myslí, že už ho nikomu neřekne.  Většinou chyba. Naposledy když byla navštívit tajně ruskou školu, padla do potyčky s jejich zástupcem. Trocha pěstí padlo, ale ona ho načapala zrovna v situaci,kterou by se jejich ředitel dozvědět nemusel.  Nabídl ji, že ji nechá, když ona nechá jeho. S tímto odešli. Jediná pozitivní věc, která se jí mohla stát.Později ,když šli starosti s rodinou stranou, začala pomáhat starému mistrovi Abbuovi v jeho předmětu jako praktikantka. Uměla jeho učící metodu a brzy se stala mistrem i ona. K neštěstí všech mistr Abbu o rok později zemřel na staří. Velký pohřeb, který měl dojal snad každého jen ji ne.  Anele se s tím smiřovala uvnitř sebe velice těžko, napovrch to však nedávala tolik najevo a žáci, které měla na starosti si později uvědomovali, že ona ztratila srdce.  Už to nebylo to tvrdé diamantové, tentokrát tam nebylo žádné. Z přísnosti se stala krutost a z krutosti nepříčetnost. I přes to všechno její žáci měli vynikající výsledky. Pod přezdívkou Bachařka se kolem ní tvořil oblouk, když šla třeba jen po chodbě. O to horší zjištěný pro žáky bylo, když byla jmenovaná v jednadvaceti zástupkyní ředitele. Ve své funkci se sice zklidnila, ale ne natolik, aby ztratila svou morálku. S titulem Velmistr naháněla hrůzu skoro po celé škole kromě ředitelny, každý se ptal, co jí potkalo za osud, že takhle zatrpkla, nikdo však netušil, že šlo o jednoduché lidské pouto  …
Vedlejší informace

Mazlíček: Gekon Larry

Věci:
Ty cetky jako mobil (není dotykový!), laptop, čínskou mast (kvůli bolesti hlavy)

Vzhled a zajímavosti:
Kvůli schopností, ji duní opakovaně hlava po celkové přeměně, není to tak velká bolest, ale pokud je proměněná hodně dlouho se to jako migréna. Má na zádech tetování v podobě diamantu . Má velmi dobře flexibilní tělo vycepované   večerními tréninky.SCHOPNOSTI

Zaměření: Ninjutsu


Schopnosti:
Dokáže změnit svou kůži i celou strukturu těla na diamant. Tím způsobuje tvrdé a silnější rány třeba pěstí, nebo kopem. Je neprůstřelná. Pokud se ale naruší její diamantová obrana jen na praskliny dlouhé 30 cm a hluboké 5 cm tak se celá obrana sama zruší. Tělu se nic nestane. Dále ovládá diamant jako takový, umí se jí pod rukou vyvolat kusy diamantu nebo pomocí zeminy, nebo kolem ní vířit střípky z diamantu (diamanty můžou ve vzduchu levitovat a nabírat na rychlosti podle toho jak je ovládá rukama). Diamanty můžou brát podoby jehliček různých velikostí. S diamantem se pojí další vlastnosti, jako řezat do skla apod.

Názorná ukázka:
 


Klan:
Chimwala (jižní část Afriky), schopnosti dostala z matčiny strany, objevují se však jen zřídka a většinou ob generaci.

Vrozená schopnost:
Manipulace s diamantem  

Vybavení:
Malá lékárnička  (měli by ji mít všichni učitelé), gekona Larryho,  má sebou vždy něco jako rákosku (na tresty dětí pokud by zlobili ;)dá se pak proměnit v diamant a tím nabude bojové zbraně jinak je rákoska ohebná)
Body:

Ninjutsu – 8
Síla - 5
Rychlost – 6
Výdrž - 7
Chi -  8
Inteligence - 6
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Lao Shen
Legendární mistr*A
avatar

Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 29. 04. 14
Age : 26
Location : Brno

PříspěvekPředmět: Re: Anele Isoke   Fri Aug 15, 2014 12:13 pm

Za mě životopis schválený. Teď už jenom počkej jestli ti schválí schopnost ;)
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Lucy
Admin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 54
Join date : 11. 04. 14

PříspěvekPředmět: Re: Anele Isoke   Tue Sep 02, 2014 4:14 pm

Vzhledem k tomu že svou vrozenou schopnost Diamant máš v zaměření Ninjutsu, bude potřeba sepsat techniky ^^, jinak to nemůžeme schválit. Tato schopnost má několik způsobů využití v boji, jak na obranu, tak i na útok a proto je potřeba podrobně rozepsat, co všechno dokážeš. To znamená, že obranná schopnost tvé vrozené schopnosti bude rozepsaná v technice. To samé platí i o útočných schopností (jak dokážeš diamant využít). Musíme ale ještě předem dodat, že jestli se rozhodneš, aby kolem tebe diamant levitoval, tak to nepovolíme, protože to zasahuje do schopnosti telekineze ^^.

Takže...sepiš si využití diamantu do technik ( http://murim.forumczech.com/f11-schopnosti ) a po povolení můžeš začít hrát i se svými schopnostmi Smile.

(Povolení získané až po sepsání technik...)
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Sponsored content
PříspěvekPředmět: Re: Anele Isoke   

Návrat nahoru Goto down
 
Anele Isoke
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Hra :: Murim :: Charaktery :: Afrika-
Přejdi na: