PříjemFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Ray Fleming

Goto down 
AutorZpráva
Ray Fleming

avatar

Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 17. 10. 14

PříspěvekPředmět: Ray Fleming   Fri Oct 17, 2014 11:41 pm

Věk: 15 let
Původ: Anglie, Londýn
Škola: Serpent École, Francie
Pohlaví: Muž
Hodnost: Žák nižší třídy
Thunder - Umění ovládání blesků, nejen ovládání ale i vytváření. Veškeré buňky uživatele této schopnosti jsou vůči bleskům odolné. Mají přizpůsobenou strukturu k tomu, aby rychleji vedli elektrickou energii takže tělo jako takové může fungovat jako hromosvod. Čím více jeho tělo obsahuje elektrické energie, tím jsou atomy v jeho těle nabitější. Takže jejich přirozený chaotický pohyb je mnohonásobně rychlejší čímž se jeho chování a rychlost hodně změní. Působí trochu jako na fetu, nedokáže se zastavit a taky hodně mluví. A jeho rychlost se taky několikanásobně navýší nad lidské možnosti. Využívá energii Chi na vytváření blesků, ale bouřka mu umožňuje vytvářet a překrucovat blesky podle toho jak potřebuje, aniž by spotřeboval nějaké velké množství energie. Takže využívá v podstatě energii přírody.Mistři v ovládání této schopnosti dokážou vyvolat bouřku. Dále umí vytvořit velké množství blesků a ovládat je podle své vůle do různých tvarů. A umí veškeré své buňky změnit v blesk, takže ve finální formě dokážou být rychlí jako blesk. Ale je to o tom, kterou dovednost dokážou dotáhnout k dokonalosti.
Ray zatím neovládá žádnou aktivní schopnost, pouze pasivní vlastnosti své vrozené schopnosti. A jeho hlavním zaměřením je Ninjutsu.


                                
Ray je mezi ostatními členy jeho rodiny, no vlastně mezi všemi okolo něj považován za prcka. Je vysoký pouhých 160cm a váží 55kg. Je malý a v obličeji taky pořád připomíná takové malé dítě. Pro děvčata je atraktivní, takový roztomilý kluk a umí toho využívat. Má středně dlouhé blond vlasy. Zakrývají tak akorát jeho uši, které nejsou ani malé ani velké. Za to má velké hnědé oči nad nimi nevýrazné obočí, a pod nimi nevýrazný nos a malou pusu. Malou a pěkně prořízlou, ale to odbočuji. Jeho hlava sedí na středně dlouhém krku v poměru s jeho tělem. Má takovou normální postavu. Není zrovna to atletický typ, ale ani naopak. I když je mladý tak se na jeho těle pomalu začíná rozvíjet svalstvo. Dělá spíš cviky na tvarování svalů, aby bodoval u holek. Po většinu času ve škole nosí lehkou bílou mikinu s kapucí, přes kterou má modré sáčko na míru. Kalhoty má modré takové plátěné, jsou takové úzké. A obyčejné hnědé šněrovací tenisky s tmavě hnědým průpletem a tkaničkami. Je to něco jako jeho uniforma. Normálně doma nosí svojí bílou mikinu, a když je teplo tak bílé upnuté tričko. Černé tepláky s bílými nápisy po stranách. Jsou to takové volnější tepláky, ale zároveň jsou i dost teplé. Při slavnostnějších příležitostech nosí běžný černý blazer s bílou košilý. Má celkem volně uvázanou o něco kratší černou kravatu, protože klasické kravaty mu jsou moc dlouhé. Klasické černé plátěné kalhoty a trochu na protest k tomuhle outfitu nosí bílé tenisky s černou fajfkou po stranách.


                                        
Ray má typické znaky klasických známých charakterů, které se objevují v téměř každém filmu či anime akorát tak něják smíchané. Je neodbytný svůdník, ten věčně vysmátý ale umí být i ten rádoby cool týpek a tak trochu rebel.
Většinou má dobrou náladu a usmívá se, a když nemá dobrou náladu tak se taky usmívá. Rád opravuje ostatní a upozorňuje na jejich chyby a i přesto že je často ten nejmladší tak si dost vyskakuje. Má vždycky jiný názor a celkově je prostě jiný! Má rád společnost hezkých děvčat a je před nimi často úplně jako vyměněný. Tak trochu cool, tak trochu drsný, a vždycky s nepatrným úsměvem a dost se předvádí. Nemá rád lidi, kteří mu jsou podobní a taky lidi co se mu snaží konkurovat hlavně v lásce. Jestli se to tak dá nazvat. Pak nemá rád snobismu a lidi co mu říkají že je prcek. Ostatní mu jsou tak něják ukradení, takže je i tak trochu arogantní. Jaké má rád lidi? No přece děvčata, hlavně ty s velkýma,… očima.
Ray si dává záležet na svém vzhledu, a proto na svoje oblečení nedá dopustit. Má rád bílé a modré oblečení, ale žlutá a hnědá a červená mu taky nejsou proti srsti. Takže spíš ty světlé barvy.
Z jídla má rád hlavně nezdravé a sladké. Hranolky, hamburgery, hotdogy a všechny ostatní fastfoody. Má rád i asijskou kuchyni, ale jen to co je pálivé. Naopak nemá rád hlavně zeleninu, kiwi a některé ryby.

Prolog
Tmavá neklidná noc. Všude kolem je velká bouře a hromy znějící všude kolem nahánějící hrůzu.
Ve velké místnosti plné různých krámů. Uprostřed je o schodek níž velký kruh ohraničený hromosvodovými přijímači. Nad kruhem je otevřená obloha. Uprostřed kruhu klečí malý kluk připoutaný k zemi na přijímače, asi šest let starý a vedle něj stojí o dost starší muž v obleku hledící na kluka.
„Synu, tohle je tvůj osud“ hlubokým hlasem pronese a jeho slova doprovází hřmění. Na otevřené oboze se v tu chvíli objevil velký záblesk.

„Ale otč-“ chlapec celý vystrašený, ale než stihl něco říct. Blesky začali dopadat všude kolem a udeřili přímo do velkého přijímače nad nimi a velká elektrická energie se snášela po hromosvodech. Světla zhasly a byl vidět jen záblesk a pár výbuchů na hromosvodech. Všechna elektrická energie se přenesla těla kluka a následně jeho tělo všechen blesk vypustilo do všech stran. Hromosvody jeho velkou sílu neunesli a nepobrali veškerou energii a pod nátlakem takové energie nastal velký výbuch. Celé křídlo velkého mramorového sídla se rozpadlo.

Chlapec zůstal ležet v bezvědomí v kruhu, který byl mezi troskami napůl zbořeného paláce. Vedle něj stál jeho otec a zklamaně na něho hleděl.


Příběh
Ray je nejmladší syn v šlechtické rodině obdařených. V jeho rodině je schopnost Thunder  už po několik generací. Před několika generacemi se v jejich rodině objevil člověk, který v sobě od narození choval energii Chi. Byl to Ian Fleming. V té době na Zemi bylo lidí s takovými schopnostmi velmi málo, a proto je tak slavný a známý. Ovšem samotný Ian nebyl čistokrevným a jeho tyhle schopnosti se u jeho potomků neobjevovali. Ian Fleming na stará kolena investoval velké peníze do experimentů se svojí DNA a podařilo se mu zjistit jak schopnosti přenést. Od té doby se schopnosti v jejich rodině „dědí“ z otce na syna. Ženám se schopnosti nedávají, protože muži si chtějí držet svojí roli a ženy mají samozřejmě jiné poslání (Back to the kitchen xD). Veškeré experimenty jsou přísně tajným rodiným tajemstvím, který se schovává za pokrevní dědictví. Za záhadných okolností zmizeli i všichni lidé, kteří na experimentu pracovali. Neví o tom ani potomci, kteří schopnost vlastní. Tajemství drží otec a na „smrtelné loži“ se předává synům. Logicky se svými schopnostmi rodina velmi pyšní a i díky nim mají její členové jedno z nejvyšších postavení v celém Spojeném království.

Jeho otec je jedním z největších aristokratů v celém spojeném království a pracuje pro královnu. Jeho matka je taková otcova loutka. Je to krásná žena a chová se jako pravá šlechtična, ale opravdu jen chodí za otcem aby se s ní mohl chlubit a akorát přikyvuje. Jako matka stojí za nic stejně jako otec. Už od mala byl Ray takový rebel, odmítal běžné společenské konvence. Nerad se oblékal jako snob a díky svým rodičům taky snoby nesnášel. Na rozdíl od jeho tří bratrů byl úplný opak, byl průšvihář a nikdy niják moc neposlouchal.

Když mu bylo šest let tak ho otec donutil pomocí přímého zásahu blesku probudit jeho schopnosti tak něják násilím. Cíl toho je aby dítě ovládlo veškerou energii blesku a takhle jejich rodina už po generace trénuje schopnosti svých dětí. Je to docela kruté. Ray v téhle tradici neobstál a energii bouře nedokázal zkrotit, ale nezemřel. Jeho otec to ale úplně nepřenesl přes srdce a Raye úplně odepsal.

Jeho bratři Ryan, John a Sean. Všichni chodili věčně ve smokingu a chovali se jako kdyby sežrali encyklopedii. Byli úplnými miláčky jeho rodičů a to ho hodně štvalo. Rodiče si ho na jejich úkor nevšímali a tak je všechny nesnášel a žil si svůj vlastní život. I přesto že je Ray tak trochu rebel, tak je pořád takový zbohatlík z vysoce postavené rodiny. Utíkal za velké zdi jejich sídla mezi obyčejné lidi a bojoval o to, aby zapadl mezi obyčejné děti. Což se mu taky podařilo díky jeho divoké povaze.

Jeho schopnosti se začali opravdu projevovat až o čtyři roky později. Když pravidelně utíkali s dětmi z ulice daleko za město a ve starých polorozpadlých domech si hrávali. Šáhl nechtěně na jeden stále aktivní kabel a místo toho aby šla elektrická energie do něj, zůstala mu v rukách. Ostatní se na něj začali dívat tak skrz prsty a docela se ho báli, ale on moc dobře věděl co se děje. Díky tomu ztratil většinu přátel a byl tak něják osamělý. Se svými schopnostmi si pohrával, ale považoval je spíš za prokletí.
Než se jeho rodina nadála, začal svoje schopnosti používat hlavně k lumpárnám. Vždycky když jeho rodina měla nějákou velkou návštěvu, tak Ray vysál veškerou elektřinu v domě skrz kdejakou zásuvku anebo z jističů. Otec ho za to samozřejmě pravidelně trestal, ale nikdy to nezabralo. Bylo to tou jeho neústupnou povahou, neměl s rodinou vřelé vztahy a taky si už na nějaké ty tresty zvykl. Většinou to byli tresty ve formě speciálních vyučovacích hodin a psaní.  Fyzické tresty se moc nepraktikovali, přece jen to je rodina šlechticů. Díky trestům byl Ray taky velice inteligentní, ale moc to lidem neukazoval.

Když mu bylo třináct let začal očkem pokukovat po holkách a tím jeho protest proti otci tak něják upadal. Místo toho aby šel proti proudu, tak tak trochu obrátil směr své cesty. Všechno to dělal kvůli jedné dívce. Ale i přes to že se navlékl do společenského, vždycky si vzal bílé tenisky aby měl cestu zpět na svojí oblíbenou cestu. Dívka byla z o něco slabší rodiny a často jezdili do jejich sídla na plesy. Byla podobná jako on, taky šla tak trochu proti většině zvyklostem a hlavně byla krásná. Jeho první taková dětská láska. Ale jak tomu bývá, nemývá dlouhé trvání. Hlavně díky tomu že mezi rodinami to začalo jiskřit. Když jeho menší románek skončil, Rayovo chování a protesti proti otci opět začali a v mnohem větší formě než kdy jindy. Když nastali Rayovi patnácté narozeniny otec se rozhodl, že Ray nebude spadat pod rodinný trénink, protože je moc slabý. Ale byly to výmluvy jen pro to aby se ho mohl zbavit. Poslal ho do školy Serpent École, kde trénují „obyčejní“ lidé se schopnostmi Chi. Nikdo niják vysoce postavený. Ale Rayovi to nebylo proti srsti, nikdy nechodil do školy s jinými lidmi a jako bonus k tomu bude mít klid od rodiny. Ale ještě neví, co ho čeká,…

Bodové hodnocení
Ninjutsu - 2,5
Síla -2,5
Rychlost -2,5
Výdrž -2,5
Chi -2,5
Inteligence – 2,5
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Lao Shen
Legendární mistr*A
avatar

Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 29. 04. 14
Age : 26
Location : Brno

PříspěvekPředmět: Re: Ray Fleming   Wed Oct 29, 2014 10:18 am

Omlouvám se za to dlouhé čekání, ale čekám až holky schválí schopnost, abych se mohl vyjádřit k životopisu. Doufám, že se k tomu dostanou brzo jinak to udělám já Smile
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Ray Fleming

avatar

Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 17. 10. 14

PříspěvekPředmět: Re: Ray Fleming   Wed Oct 29, 2014 11:23 am

No já jsem to vzdal už docela davno. Nemít email v mobilu tak už si asi nevzpomenu Smile Ale tohle důvěru v admin tým moc nezvyšuje,.. Ovšem kdo jsem já abych tady soudil. Jsem tady pozvanej abych pomohl rozjet hru tak si ještě počkám no...
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Lao Shen
Legendární mistr*A
avatar

Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 29. 04. 14
Age : 26
Location : Brno

PříspěvekPředmět: Re: Ray Fleming   Wed Oct 29, 2014 2:21 pm

Vážně se omlouvám. Měl jsem se vyjádřit dřív, ale jak jsem řekl čekám na děvčata. Už jsem jim dneska psal a doufám že se co nejdřív vyjádří.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Sponsored content
PříspěvekPředmět: Re: Ray Fleming   

Návrat nahoru Goto down
 
Ray Fleming
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Hra :: Murim :: Charaktery-
Přejdi na: