PříjemFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Hoshō (strážci)

Goto down 
AutorZpráva
Lao Shen
Legendární mistr*A
avatar

Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 29. 04. 14
Age : 26
Location : Brno

PříspěvekPředmět: Hoshō (strážci)   Mon Oct 13, 2014 7:51 pm

Zde můžete najít všechny členy Murimu v Asii, kteří patří k takzvaným Hoshō (strážcům). Je to skupina bývalých studentů, kteří se místo toho aby učili a nebo dál stoupali v žebříčku rozhodli chránit stávající studenty a celou školu.Není známo z jakého klanu kdokoli z těchto lidí pochází.Přezdívka: Drak
Pohlaví: Muž
Věk: Kolem 20

Země: Čína
Zaměření: Taijutsu - ve spojení s vrozenou schopnosti je to jedna z nejsilnějších kombinací.
Vrozená schopnost: Kūki - Manipulace s větrem.
Hodnost: Někde kolem Velmistra

Charakteristika: Seiryū je hlavní ze čtyř pilířů a je velitelem celého týmu. Nikdo si nedovolí se mu postavit jelikož respektují jak jeho tak jeho sílu. Kdyby jste se mu chtěli postavit do cesty měli by jste být připraveni na to, že můžete umřít.

Přezdívka: Fénix
Pohlaví: Žena
Věk: Něco kolem 20

Země: Čína
Zaměření: Ninjutsu - Suzaku se zaměřuje převážně na používání svojí vrozené schopnosti k podpoře, ale je také velice zručná s lukem.
Vrozená schopnost: Tia - Suzaku má unikátní vrozenou schopnost. Její slzy dokáží léčit skoro cokoli pokud to není smrtelné zranění a nebo oddělená končetina od těla.
Hodnost: Někde kolem Mistra

Charakteristika: Suzaku je mladá a divoká. Je také velice přátelská a snaží se s každým vycházet. Pokud ji však někdo rozčílí dokáže se velice dlouho zlobit. Svoji schopnost moc v lásce nemá jelikož, aby ji mohla použít musí ji pokaždé něco rozbrečet. Je druhou nejmladší členkou týmu. Je jedním ze čtyř pilířů týmu.


Přezdívka: Tygr
Pohlaví: Můž
Věk: Kolem 30

Země: Čína
Zaměření: Ninjutsu - Používá svoji vrozenou schopnost dohromady se zbraněmi na dálku (hvězdice,kunai,vrhací nože atd.)
Vrozená schopnost: Inazuma - Dokáže navýšit elektrický náboj v těle a přenést ho do něčeho jiného jako je např. zbraň a nebo přímo udeřit nepřítele.
Hodnost: Někde kolem Mistra

Charakteristika: Byakko je také jedním ze čtyř pilířů. Je ale němý takže se hodně straní a nerad navazuje kontakt dokáže komunikovat jen se členy týmu a s nikým jiným. Pokud přijde na boj je velice inteligentní a chladný.


Přezdívka: Želva
Pohlaví: Muž
Věk:Něco kolem 20

Země: Čína
Zaměření: Taijutsu -Neskutečně vyniká v boji z blízka a také v používání meče.
Vrozená schopnost: Sekki jidai - Dokáže na uživateli vytvořit vrstvu kamene, která ho chrání a zároveň se dá velice dobře použít k boji.
Takhle to vypadá v Genbiho podání.

Hodnost: Někde kolem Mistra

Charakteristika:O členech Hoshō není nic zveřejněného. Při vstupu do této jednotky se vzdaly minulosti a plně se oddali misi, kterou plní do konce života. Genbu je v této skupině odmalička a je tak jedním ze čtyř pilířů tohoto týmu. Je velice tichý a přátelský. Všichni ho respektují jelikož vědí, že by se za ně byl kdykoli schopný obětovat.


Přezdívka: Jednoduše Abe
Pohlaví: Žena
Věk: Asi 18

Země: Čína
Zaměření: Genjutsu
Vrozená schopnost: Onmyōdō - Tato vrozená schopnost vychází ze starodávného umění. Všichni si mysleli, že jde o vymítání démonů, ale nebylo tomu tak. Díky jejich vrozené schopnosti dokázali vytvářet iluze démonů, které byli tak skutečné, že donutili lidi zešílet.
Hodnost: Někde kolem Mistra

Charakteristika: Abe je nejmladší v týmu a její dávný příbuzný byl slavný Abe no Seimei. Je dost stydlivá a neustále běhá za Seiryem. Jejím snem je stát se pilířem.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
 
Hoshō (strážci)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Hra :: Murim :: Charaktery :: NPC :: Čína-
Přejdi na: