Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Hlavní Brána

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Lao Shen
Legendární mistr*A
Lao Shen


Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 29. 04. 14
Age : 31
Location : Brno

Hlavní Brána Empty
PříspěvekPředmět: Hlavní Brána   Hlavní Brána I_icon_minitimeMon Oct 13, 2014 3:48 pm

Hlavní brána je jediný vstup, kterým se sem dostanete. Jelikož je škola na hoře nedá se sem dostat jinak. Jedině, že by jste začali šplhat po skalní stěně bohužel by vás, ale dřív zastihl někdo ze stráží a byl by konec. Je vážně velká a než se k ní dostanete musíte projít dlouhým koridorem. Jakmile se brána otevře a pustí vás dovnitř je to jako by jste vstoupili do jiného světa. U brány také vždy stojí nějaká stráž.
Hlavní Brána 10722290_10203520704766419_1599023692_o
Návrat nahoru Goto down
Matsu Akutachi
Žák vyššího stupně
Matsu Akutachi


Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 09. 08. 14
Age : 30
Location : Brno

Hlavní Brána Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Brána   Hlavní Brána I_icon_minitimeSat Oct 18, 2014 12:24 am

Hlavní Brána E80h0w
Tak už jsem konečně tady u hlavni brány, počkat hlavní brána? Byla to určitě hlavní brána, kde jsme měly rozkaz se sejít? Sakra to se mne stává pořad, měl bych začít pořádně poslouchat, když mne někdo něco říká.

"Ale stejně je to tvoje vina, když nedávám pozor já tak bys měl aspoň ty."

"Já? To jako vážně? Co si jako myslíš? Že za tebe budu dělat všechno jenom já? dospěj konečně. Stejně je to úplně jedno jestli jsme tady správně nebo ne. Pokut ne tak mají smůlu spíš oni než ty stejně je nepotřebuješ když máš mně."

"Prosím tě s těma tvýma řečmi už přestaň. Když už na jednou na tuhle školu chodím tak aspoň budu předstírat že mne na tech lidech záleží. Tak pokut nemáš něco kloudnějšího tak už prosím tě nemluv a ztrať se."

No konečně přestal mluvit, tak když už mám klid tak se podívám jestli tady už někdo není. Nikde nikdo, sakra, sakra že já sem tady nakonec fakt špatně. No podívám se na kapesní hodinky, kolik je hodin. Hm, hm...
No fajn ještě je brzo, takže pořád mám naději že nejsem úplný pako. Takže tady chvilku počkám...

Bože můj, jak já nesnáším čekaní. Asi bych měl všude chodit pozdě abych se tomuto vyhnul ale to by bylo dost nevychované a to by mne nebylo podobné. No mohl bych hodit nějakou řeč ze strážemi...  
Ne, ne, to spíš ne jsou to imbecilové bez mozku, a vlastně celkově strážné nemám moc v lásce. Návrh se teda na 100% zamítá. Tááákže jaké jsou moji další možnosti? Pohovořit z Kureijim? No teď po té naši předešle konverzaci, to asi nepřipadá v úvahu. No tak se asi budu kochat nádherou zdejší architektury...
Hlavní Brána 2v0n4w6
Návrat nahoru Goto down
 
Hlavní Brána
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Brána

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Hra :: Murim :: Herní Místnosti :: Čína :: Laozhen Temple-
Přejdi na: