PříjemFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Raymond Chastel (Rodina Chastel) - Stínové Techniky

Goto down 
AutorZpráva
Raymond Chastel
Žák vyššího stupně
avatar

Poèet pøíspìvkù : 16
Join date : 21. 08. 14

PříspěvekPředmět: Raymond Chastel (Rodina Chastel) - Stínové Techniky   Fri Sep 19, 2014 9:14 pm

Vrozená schopnost: Stínové Techniky


Popis:  Úplně základní technika spočívá ve stvoření stínu či jeho manipulaci z jednoho místa. Trik spočívá v tom napojit se na stín nepřítele, přes který přeberete kontrolu nad nepřítelem. Především se používá k zastavení nepřítele a umožňuje ostatním útočit na "bezbranného" nepřítele. Lze jí zrušit jedině tak, že k tomu donutíte toho, kdo jí vytvořil nebo patříte k pár jedincům co mají opravdu brutální sílu. V tomto případě hrubou silou se můžete pokoušet pohnout a udržení techniky je mnohem náročnější, ovšem záleží na konkrétních případech zda a jak dlouho vydrží. není potřeba aby uživatel udělal specifický posunek. Stín může vytvořit z dlaní a zkušenější jedinec třeba i z chodidla nohy.
Název techniky: Stínové Nítě (Originál: Kage Nui )
Stupeň techniky:  3
Zařazení: Ninjutsu

Popis techniky:
Uživatel vytváří stínové nitě, kterými po zemi může zachytit nepřítele. Může se jednat o jeden stín, nebo i více a je možné stín zahýbat a směrovat podle vlastní vůle.  Na vyšším stupni může uživatel stín zhmotnit a zvednout ze země a nepřítele probodnout.

Klady techniky:
Stín přebírá kontrolu nad protivníkem, tedy v základu ho znehybní. Je možné převádět vlastní pohyby na pohyby jednotlivce či skupiny a donutit je například odhodit zbraně, nebo odejít jinam.

Zápory techniky:
Doba trvání techniky, větší počet chycených jedinců a nebo jedinec odporující technice brutální silou zkracují dobu účinnosti. Navíc pokud chceme aby chycený nepřítel provedl pohyb, musíme jej provést současně s ním.

Zvláštní účinky: Způsobení fyzického zranění, lze stín napojit na předměty a hodit (Příklad Shikiho nahrazení provázku s výbušnými lístky na kunaiích stínem).

Uživatel: Ray a jeho Rodina

Upřesnění od Adminek: V ideálním stavu (nezraněný, odpočatý a pod.) maximálně ±20 jedinců.

_______________________________________________________

Název techniky: Stínové Polapení (Originál: Kage Kubi Shibari)
Stupeň techniky:  4
Zařazení: Ninjutsu


Popis techniky:
Uživatel vytváří stín, který se rovněž pohybuje po zemi ve snaze polapit protivníka. Na rozdíl od první techniky, je rychlejší a více tvárný (nepohybuje se přímo, ale v prudkých úhlech). Po polapení nepřítele se zhmotní a fyzicky ho obmotá jako provazy.  Jedná se tedy o silnější techniku spoutání protivníka.

Klady techniky:
Základní princip je stejný. Stín přebere opět  kontrolu nad protivníkem a v základu ho znehybní. Ovšem na rozdíl od první techniky (výjimka fyzického zranění) nepůsobí na protivníka pouze paralizujíc jeho pohyb, ale fyzicky ho svírá, oslabuje a škrtí. Takže se nevysiluje pouze Polapitel, ale i Polapený.


Zápory techniky:
Doba trvání techniky  a zde hraje velký vliv odpor a výdrž jedince dvojnásobně.  Navíc je zde už poznat zásoba CHI jakou vlastní uživatel. Tato technika spoléhá spíš na dočasné spoutání a zadržení, ale pokud skončí může se stát že se převaha v boji naprosto otočí, zvlášť když nedorazí posily.

Zvláštní účinky: Způsobení fyzického škrcení/svírání  a fyzická manipulace s předměty (jednoduché hození nože viz Shiki).

Uživatel: Ray a jeho Rodina

Upřesnění od Adminek: Celková doba trvání v ideálních podmínkách je přibližně 6 hodin. Pokud skupina fyzicky bojuje, nebo se jedná o silného soupeře doba se zkracuje na 4 hodiny a pokud započteme předchozí vyčerpání či jiný element 2-3 hodiny.

_______________________________________________________


Název techniky: Stínové Nahrazení (Originál: Kage Bunshin)
Stupeň techniky:  3
Zařazení: Ninjutsu

Popis techniky:
Uživatel vytváří klon ze svého stínu před sebou ve chvíli, kdy je kriticky ohrožený. Klon má přesně jeho podobu i tvary, jen je celý černý. Uživatel se rozplyne ve stínu a přemístí se tak do bezpečí. Takže protivník zasáhne v předtuše že uspěl, ovšem záhy zjistí, že protivník zde není a líže si v blízkém okolí rány. Jedná se o únikovou techniku z bezprostředního nebezpečí.

Klady techniky:
Uživatel vytvoří ze stínu v blízkém okolí klon se kterým se vymění.


Zápory techniky:
Tato technika je náročná na přesné načasování, může se stát, že je nepřítel rychlejší a uživatele před přesunem ještě zraní. Je potřeba chvíli hromadit více CHI, což zabere trochu času ale ne zase příliš dlouho. V přepočtu jde nejvýš o pár minut, záleží na vzdálenosti k nejbližšímu stinnému místu. Nemůže se přesunout například na slunečné místo, navíc pouze na místa kam "dohlédne".

Zvláštní účinky: Přenáší i zraněné uživatelé s větším množstvím CHI lze i někoho přenést a zachránit. Ovšem tato možnost už není bezpečná pro Přenášeče a může mít až těžký dopad na jeho zdraví. Někteří staří uživatelé dokáží tyto účinky téměř potlačit (Ray zatím ne.).

Uživatel: Ray a jeho Rodina

Upřesnění od Adminek: Aktivace techniky v boji potřebuje o jeden post dopředu zmínit přípravu, poté až dalším postu se smí pomocí techniky přemístit do bezpečí.


Naposledy upravil Raymond Chastel dne Wed Oct 08, 2014 8:16 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Lucy
Admin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 54
Join date : 11. 04. 14

PříspěvekPředmět: Re: Raymond Chastel (Rodina Chastel) - Stínové Techniky   Mon Oct 06, 2014 6:31 pm

Máme sice nějaké výtky, ale základ je hezky udělaný^^ takže:
Kage nui - rády bychom, aby jsi upřesnil, kolik lidí maximálně dokážeš chytit?
Kage Kubi Shibari - rády bychom věděly, jak dlouho techniku udržíš a také způsob, jakým se může nepřítel ze sevření dostat?
Kage bushin - vzhledem k tomu, že je to spíš náhrada, bychom chtěly, aby jsi si v jednom postu napsal, že se na to připravuješ a teprve v druhém napsal, že jsi to použil. Ty nevýhody, co u toho máš, totiž jinak ztrácí smysl. Stačí malá zmínka.
Poslední, o co tě musíme poprosit je, aby jsi si změnil názvy, protože jednak nejsme v Narutovi a navíc tvá postava nemá s japonštinou nic společného.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Lucy
Admin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 54
Join date : 11. 04. 14

PříspěvekPředmět: Re: Raymond Chastel (Rodina Chastel) - Stínové Techniky   Wed Oct 15, 2014 6:56 pm

POVOLENO^^
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Sponsored content
PříspěvekPředmět: Re: Raymond Chastel (Rodina Chastel) - Stínové Techniky   

Návrat nahoru Goto down
 
Raymond Chastel (Rodina Chastel) - Stínové Techniky
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Samurajské techniky
» Nová Kirigakure no sato

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Hra :: Murim :: Schopnosti-
Přejdi na: