PříjemFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 

Izba B1

Goto down 
AutorZpráva
Andrew Black
Žák vyššího stupně

Poèet pøíspìvkù : 17

PříspěvekPředmět: Izba B1   Tue Sep 16, 2014 2:55 pm

Obyčajná študentská izba pre štyroch ľudí, nachádzajúca sa na prvom poschodí internátu. Nie je ničím špeciálna od ostatných izieb. Nábytok tu je úplne obyčajný ako ostatok vecí. Jedinou výhodou tejto izby je, že je tu veľký výhľad na školu.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Andrew Black
Žák vyššího stupně

Poèet pøíspìvkù : 17

PříspěvekPředmět: Re: Izba B1   Tue Sep 16, 2014 3:03 pm

Prišiel som na internát, nuž každý rok som dostával inú izbu a tento rok sa mi pošťastilo na číslo 103. Len som mykol ramenami a zobral si kľúčik od izby. Danny poslušne vedľa mňa kráčal a nevydal ani hlások, bolo celkom čudné, že ho tieto priestory ovplyvňovali na toľko aby jednoducho nebol tak hyperaktívny. Vyšiel som na prvé poschodie a našiel som si izbu, zatiaľ som nemal spolubyvajúceho. Otvoril som dvere od svojho pokoja, Danny sa rozbehol a sadol si na posteľ. Ja som zložil cestovnú tašku k posteli, na ktorej ležal Danny. Sluchátka som si zložil a dal do k mobilu do kapsy. Mal som hlad, a tak som zapískal na Dannyho, ale slabo aby ma tu nejaký ten dozor nezd*bal za to, že robím hluk a pomaly som sa vybral do jedálne. Zobral som si kľúčil a zamkol si izbu.
Presun
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi

Izba B1
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Hra :: Murim :: Herní Místnosti :: Francie :: Serpent École :: Koleje-
Přejdi na: