PříjemFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Andrew Black

Goto down 
AutorZpráva
Andrew Black
Žák vyššího stupně
avatar

Poèet pøíspìvkù : 17
Join date : 07. 07. 14

PříspěvekPředmět: Andrew Black   Tue Sep 09, 2014 6:34 pm

Název techniky:Illusion: Sham Version 1 / Ilúzia: Podvod verzia 1.
Stupeň techniky:1-3
Zařazení: Genjutsu
Popis techniky: Technika má hneď dve variácie. Prvá je taká, že Andy nepriateľa do ilúzie neuzamkne a nepriateľ je jednoducho pri vedomí, len vidí ilúzie, ako napríklad viac než jedného Andyho alebo samého seba. Andy dokáže aj zmeniť podobu okolia, vecí , ale všetko je to len o nepriateľovom zraku, hmat, sluch a čuch sú naprosto v poriadku. Takže nepriateľ vidí napríklad krabicu, ale v skutočnosti to môže byť fľaša, keď sa toho dotkne, vidí ako mu cez krabicu prechádza ruka a chytá fľašu, tak dosiahne toho, že sa ilúzia podoby fľaše zmení. Takto to vypadá pri prvom stupni, ak však stupeň zvýšime, tak ilúzie sa zdajú oveľa reálnejšie, stále sa cez ne dá prehmatávať. Nepriateľ ich už môže počuť rozprávať, ak ilúzia vytvorená v realite bude človek, pokiaľ to bude zviera, bude vydávať zvuky. V treťom stupni, pokiaľ na vás zaútočí napríklad ilúzia Andyho a napríklad vás buchne, tak pocítite bolesť, ale vášmu fyzickému telu sa vôbec nič nestane, všetko to je len v nepriateľovej mysli.
Klady techniky: Je možné vytvárať viac ilúzií. Dá sa to dobre použiť k úteku, napríklad môže Andy vytvoriť svojich dvojníkov a každý bude utekať. Technika sa dá použiť na viac ľudí.
Zápory techniky: V tejto verzií je naozaj jednoduché odhaliť ilúziu, a to tým, že ju napríklad cez ňu prejde vaša ruka, tým sa ilúzia stratí.
Zvláštní účinky:
Uživatel: Andrew Black

Název techniky:Illusion: Sham Version 2 /Ilúzia: Podvod verzia 2.
Stupeň techniky:3-4
Zařazení: Genjutsu
Popis techniky: Druhá variácia techniky je odlišná už pri začiatku, Andy protivníka uzavrie v jeho mysli a vytvorí mu tam náhradnú realitu. Pri čom nepriateľ v realite stojí a nič nerobí. Andy sa môže voľne pohybovať. Nie je však možné napadnúť nepriateľa alebo mu ublížiť, taktiež nesmie zomrieť. Dôvod je taký, že pokiaľ Andy väzní nepriateľa, sú ich mysle prepojené. Pokiaľ pocíti nepriateľ bolesť, to isté sa stane aj Andymu, pokiaľ nepriateľ zomrie, Andy sa dostane do kómy a už sa neprebudí. Náhradná realitá sa snaží byť čo najviac kvalitná.
To súvisí aj s obranou proti tejto technike. Architektúra tejto veľkej ilúzie musí byť čo najdokonalejšia. Pri odhalení toho, že je táto technika len náhradná realita sa mozog/myseľ nepriateľa odpúta od Andyho mysle a znova začne vnímať realitu. Na to aby to však dokázal vnímať nepriateľ. Musí nájsť vadu v architektúre ilúzie. Napríklad má hodvábny šátok okolo nohavíc a Andy ho náhodou v ilúzií spraví na dotyk ako nejaké syntetické vlákno. Takýto detail dokáže rozbiť celú ilúziu. Na poslednej úrovni je architektúra ilúzie takmer dokonalá, dajú sa tu však nájsť rôzne chyby. (Nepriateľ je v ilúzií uväznený 1-8 postov na treťom stupni, čím viac je inteligentnejší, tým menej si pobudne v ilúzií. 2-9 postov je uväznený na 4. stupni. Znova sa budem pozerať na inteligenciu a poradím sa aj s adminom ^^)
Klady techniky: Nepriateľ je uväznený a von z boja na dobu, pokiaľ sa nedostane von.
Zápory techniky: Tak prvou nevýhodou je už len to, ak nepriateľ zomrie tak Andy sa dostane do kómy. Nepriateľ je síce uväznený, ale Andy nedokáže používať ďalšie genjutsu.
Zvláštní účinky:
Uživatel: Andrew Black


Naposledy upravil Andrew Black dne Thu Sep 18, 2014 2:51 pm, celkově upraveno 3 krát
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Lucy
Admin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 54
Join date : 11. 04. 14

PříspěvekPředmět: Re: Andrew Black   Wed Sep 17, 2014 9:17 pm

První technika povolena^^
Druhá technika:
Tak tato technika se nám opravdu nelíbí - přijde nám to trochu postavené na hlavu -> šestý stupeň techniky je sice nejsilnější, ale zároveň s tím musí mít logicky největší nevýhodu - tudíž prostě nechápeme, že při tom posledním stupni jsi prostě úplně v pohodě. Je už dost OP abychom ti povolily někoho držet v genjutsu a reálně ho zabíjet. Nehledě na to, že hlavní schopnost techniky má být čtení emocí nepřítele.
- Není nikde popsané, jak "kvalitní" je tebou vytvořená realita. Probíhá to stejně, jako u předchozí techniky, tedy že na nejnižším stupni mohu rukou "projít" předmětem a kvalita se postupně zvyšuje, nebo jak..?
- Čtení myšlenek, nebo vzpomínek se nám nelíbí. Pokud chceš, můžeš tedy číst pocity a emoce, ale bylo by fajn nějak rozdělit, co v jakém stupni přečteš (samozřejmě odhadem).
- Celkově má technika moc "schopností" - zavírání do iluze, matení nepřítele, možnost jeho reálné smrti a ještě čtení pocitů. Navrhujeme jí celou předělat, tohle je na jednu techniku trochu moc^^
Třetí technika:
Celkem OP záležitost^^" no,..
-  "V realnom čase nemôže byť Andrew napadnutý, pretože hneď ako sa táto technika aktivuje, okamžite padne do spánku." - nemůže..? o.O Já bych řekla, že spíš naopak, ne..?
- "5-4-2 posty v spánku, záleží na úrovni vytrénovanej techniky" - to jsme nějak nepobraly..
- velmi slabé nevýhody na tak silnou techniku
- žádné čtení ve vzpomínkách, pouze vkládání nových
- stanovení doby, za jak dlouho vzpomínky vymizí ve spojení se stupni (Příliš dlouhé trvání ti nejspíš nepovolíme)
- rozdělení, jaké typy vzpomínek dokážeš na jakém stupni vložit (příklady)
- "Účinok je podľa toho, čo mu upravil Andrew v hlave, napríklad môže ovplyvniť správanie a chápanie k nejakým osobám, môže ovplyvniť to, na koho zaútoči tak isto môže ovplyvniť aj rozhodovanie. " tuto větu bychom vynechaly, protože ty pouze vložíš vzpomínku, jak na ni budou reagovat hráči je jejich věc^^

A na konec - na jakých úrovních ty techniky ovládá tvá postava..?
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Andrew Black
Žák vyššího stupně
avatar

Poèet pøíspìvkù : 17
Join date : 07. 07. 14

PříspěvekPředmět: Re: Andrew Black   Thu Sep 18, 2014 2:46 pm

2. technika prerobená ... snáď je to fajn.
3. technika ... Vymazaná, nechcelo sa mi to prerábať xD
Prvá technika na 2. úrovni a Druhá na 3tej úrovni.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Lucy
Admin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 54
Join date : 11. 04. 14

PříspěvekPředmět: Re: Andrew Black   Mon Oct 06, 2014 6:19 pm

Povoleno^^
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Sponsored content
PříspěvekPředmět: Re: Andrew Black   

Návrat nahoru Goto down
 
Andrew Black
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Hra :: Murim :: Schopnosti-
Přejdi na: