PříjemFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Astria Devillers (WIP)

Goto down 
AutorZpráva
Astria Devillers
Žák vyššího stupně
avatar

Poèet pøíspìvkù : 16
Join date : 05. 08. 14

PříspěvekPředmět: Astria Devillers (WIP)   Tue Sep 09, 2014 5:12 pm




POPIS:
 



Teleportace: Super skok
Primární schopnost
1.stupeň (-Pro všechny hodnosti)


Žák nižšího stupně - Teleportace je vskutku těžkou schopností, obzvlášť pro nováčky. Jak to asi vypadá? Uživatel této techniky nedokáže teleportaci využít ve svůj prospěch. Nedokáže dokonale ovládat místo dopadu, neví jak přistát a proto má problém skok vůbec ustát. Také je dost možné, že při Super skoku (primární schopnosti) skončí ve vzduchu, proto mají nováčci často zlámané nohy od dopadů. Teleportaci nedokážou použít kdy chtějí. Často se stává, že ve vzteku, nebo jakémkoliv nátlaku se jim schopnost projeví sama. Dokáží se však teleportovat pouze na místo, které je 3 metry od nich a na které vidí. Kdyby s sebou táhli při Super skoku jakoukoliv věc, je dost možné, že jim skončí při dopadu někde v těle. Sami mají problém se svým tělem a kdyby s sebou ještě něco táhli, může to být smrtelné, i kdyby to bylo třeba párátko. Schopnost je vlastně nekontrolovatelná a proto se tito žáci musí učit především sebekontrole, aby mohli pokročit dál.

Žák středního stupně - Tito žáci jsou již po tréningu sebekontroly, avšak schopnost stále není úplně dokonalá. Dokáží však teleportaci využít kdy chtějí, že se jim nestává, že by se aktivovala sama od sebe pod nějakým nátlakem. Tito žáci s sebou stále nedokáží přenášet i lehké věci, pouze sebe samého a to do vzdálenosti 10-ti metrů, případně kam uvidí. Teleportace na větší vzdálenost je unaví a s dopadem mají stále větší problémy, ale ukočírovat výšku dopadu dokáží, proto se jim nohy nelámou xD. Teleportaci dokáží využít tolikrát, kolik budou moci vydržet. Takže to má velký vliv na jejich Výdrž. Často se stává, že teleportaci využijí pouze 3x za den na větší vzdálenost a pak potřebují dlouhý odpočinek. Při tréningu však je potřeba trénovat především výdrž a proto i přes to, že by nemohli, musí stále cvičit. Mistři teleportace často říkávali, že dokud se ti nechce umřít, můžeš stále pokračovat.

Žák vyššího stupně - Tento žák si prošel jak výcvikem sebekontroly, tak i výcvikem výdrže. Svou teleportaci dokáže ovládat i s dobrým dopadem, ale pouze na krátké vzdálenosti. Teleportovat se může na krátké vzdálenosti kolikrát chce, avšak na větší vzdálenost například 1 kilometru, to už je horší. Dokáže se teleportovat na místo, které má na fotce (a pamatuje si přesný dopad). Toto však dokáže využít pouze 1x za den a dopad je možné pokazit tím, že zase skončí ve vyšší úrovni než je zem. Na krátké vzdálenosti již dokáže přenést menší věci jako je mobil, nůž, dýka, lízátko, peněženka, případně i batoh. V boji to však dokonale stále neumí a proto je tímto více méně zranitelný a i přes schopnosti skvělého taijutsu (který se každý učí už od malička) je možné najít v jeho kombinaci s teleportací mezery, které by možná mohli být i smrtelné.

Expert - Má možnost volné teleportace na krátké vzdálenosti (2-3 metry). Dokáže s sebou ber problému přenést nějakou menší věc, avšak dopad společně s ní je stále trošku obtížný, ale mezery jsou v tomto o hodně menší než u žáka vyššího stupně. Jestliže se to zrovna netýká boje, kde by musel být vskutku velmi rychlí, má možnost s sebou přenést i větší věci jako je stůl, lednička, televize, křeslo, židle. Jeho výdrž je už mnohem silnější díky tréningům a stejně tak i sebekontrola. Dokáže se přenést za den 2x na větší vzdálenosti (místa, které má vyfocené)

Mistr - Tuto techniku již má plně pod svou kontrolou. Prošel všelijakými výcviky, některé i na život a na smrt. Dokáže se teleportovat 4x za den na místo, které má na fotce, se skvělým dopadem. Při boji na krátké vzdálenosti za použití super skoku dokáže ovládat svou zbraň, kterou drží v rukou a najít nějaké mezery je opravdu velmi těžké. Dokáže s sebou přenést i člověka, kterého se dotýká, avšak pouze jednoho a jednou za den, hned poté může docházet k dezorientaci, bolesti hlavy a špatné sebekontroly. Protože se musí soustředit na obě dvě těla.

Velmistr - Tato hodnost je dokonalou dokonce i pro jiné možnosti samotného super skoku. Za pomocí výcviku taijutsu, spojenou s teleportací uživatel dokáže svůj skok provést v dokonalé tichosti. S sebou dokáže na kratší vzdálenosti přenést i těžší věci jako je auto, sloup, strom a jakékoliv podobně těžké věci, kterých se však musí dotýkat. Bez dotyku by to nezvládl. Na skok do větší vzdálenosti nemusí využívat fotografie, stačí mu, když to místo vícekrát navštívil a místo dopadu má v hlavě, ale musel tam být už vícekrát! Pokud se na místě dopadu ocitl pouze jednou a nepamatuje si ho dokonale, je potřeba u sebe mít fotografie. Super skok na větší vzdálenosti dokáže využít 6x za den a pokud by s sebou táhl nějakou těžší věc, tak 5x. Jestliže se jedná o teleportaci, kde by s sebou měl někoho přenést, má možnost přenést pouze 5 lidí na větší vzdálenost a to pouze 2x. Jestliže toto omezení přesáhne, je jisté že po posledním skoku zkolabuje a bude v bezvědomí, nemožný pár hodin dalšího pohybu.

Legendární mistr - Tato hodnost dokáže teleportaci využít v rapidně velkém měřítku. Jeho výdrž je dokonalá, stejně jako sebekontrola. Dokáže přemístit i domy s lidma na větší vzdálenosti. Nemusí využívat fotografie pro přemístění (i kdyby na tom místě byl pouze jednou, pokud ho má v hlavě, lze se přemístit). Je to kvůli tomu, že za ty léta výcviku se musel naučit mít fotografickou paměť, která je velkou výhodou. Vlastně...je možné přenést dokonce i celou školu s lidma, ale tuto možnost má každý člověk pouze jedenkrát v životě, protože po té je jisté, že umře, jeho mozek ani tělo to nezvládne, ale stane se tímto hrdinou. Žádné omezení v primární schopnosti ani nemá.
-
-
-
(Toto je pouze primární schopnost na 1.stupni pro všechny hodnosti, kdyby se chtěl kdokoliv zlepšit, je možné si napsat Topic s výcvikem a ke svým schopnostem přidat vyšší možnosti, ale pohybovalo by se to již na stupni 2. a výš ^^)

Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
 
Astria Devillers (WIP)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Hra :: Murim :: Schopnosti-
Přejdi na: