PříjemFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Ivan Tigrov-Wild

Goto down 
AutorZpráva
Ivan Tigrov
Expert
avatar

Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 26. 08. 14

PříspěvekPředmět: Ivan Tigrov-Wild   Tue Sep 09, 2014 6:45 am

Vrozená schopnost: Wild(divočina)


Díky způsobu Ivanova zrození, dostal tuto schopnost jako unikátní, jedinečnou a vrozenou. Spočívá to v tom, že Ivan, zrozený a stvoření z Chi přírody, má možnost s touto Chi manipulovat. Je schopen vstřebávat energii přírody, čerpat z ní energii a předávat ji ostatním. Také je schopen do sebe energii přírody vstřebat a na dvanáct hodin ji v sobě uchovat.
Také je schopen vnímat životní energii v ostatní a podle toho i určit, kdo je jak silný.
Chi přírody se dělí na čtyři druhy:

1.) Chi zdraví(4. stupeň)

-Pro použití této Chi je třeba, aby byl Ivan v naprostém klidu a také aby byl v přírodě(pokud alespoň dvanáct hodin před tím meditoval a vstřebával energii přírody, tak nutně v blízkosti přírody být nemusí, ale Ivana to více vyčerpává). Funguje to tak, že nechá proudit tuto Chi sebou samotným(v tom případě se lečí on sám) a nebo je jen prostředník a předává ji dotekem někomu jinému a tím ho léčí.
Když to sepíšu konkrétně: Základní látky v této Chi jsou stvořeny tak, že mají za úkol regenerovat poškozené rostliny(z uštípnuté větvičky, nebo listu vyroste nový list, nebo větev, atd.). Tuto energii Ivan uzmul rostlinám(přírodě) a vložil ji do člověka, aby zacelil jeho zranění.

2.) Chi rychlosti(3. stupeň)

-Energie je směřována do svalů a šlach. Dovoluje překonávat lidské limity rychlosti a zrychlí posíleného zhruba na dvojnásobek jeho původní rychlosti. Dovoluje svalům rychleji reagovat a šlachám rychleji přenášet energii na kosti.
Tato chi je schopna přidat +100% bodů rychlosti, ale zároveň je její nevýhodou to, že člověka oslabí o 25% jeho síly.

3.) Chi odolnosti(2. stupeň)

- Opět pomocí doteku může Ivan přenést na sebe, nebo na někoho, tuto Chi, která způsobí, že jeho kůže sice zůstane pružná, ale bude pevná jako kámen. Dělá to přesně ten druh přírodní síly, který určuje jak tvrdou bude mít strom kůru, jak moc pevné  bude jeho dřevo, jak silný bude jeho kmen.
Tato chi přidá +75% bodů výdrže, ale zároveň odebere -15% bodů rychlosti.

4.) Chi síly(2. stupeň)

-Tato Chi je velice podobná Chi rychlosti, ale funguje trochu jinak. Na dotek Ivan přenese sílu přírody na sebe, nebo na spojence. Způsobí že na svaly účinkuje tato Chi, posiluje je, vyživuje a chrání je proti poranění(tím je myšleno natažení, samovolné prasknutí svalu atd., není to myšleno jako ochrana např. proti seknutí).
Tato chi přidá +75% bodů síly, ale zároveň odebere -15% bodů výdrže.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Lucy
Admin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 54
Join date : 11. 04. 14

PříspěvekPředmět: Re: Ivan Tigrov-Wild   Wed Sep 17, 2014 8:38 pm

Pěkný popis, tak znovu povolené xD
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
 
Ivan Tigrov-Wild
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Hra :: Murim :: Schopnosti-
Přejdi na: