PříjemFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Synyster: Black Art (WIP)

Goto down 
AutorZpráva
Synyster

avatar

Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 01. 09. 14

PříspěvekPředmět: Synyster: Black Art (WIP)   Mon Sep 08, 2014 6:09 am

-Black Art-
Takže ako sa už spomínalo, Black Art je vlastne vo všeobecnosti vyžívanie vektorových hadov (ako to sama nazýva) s ktorými už pomocou jednotlivých techník dokáže predvádzať niečo, čo by niekomu mohlo prísť ako kúzla. Tieto vektory sa totiž správajú v určitých podmienkach a určitých technikám dosť rozdielne, preto je práve nepredvídateľnosť najsilnejšou stránkou tejto vrodenej schopnosti. Tu vysvetlím tri zložky, ktoré táto kvázi "kliatba" vlastne zahrňuje.
Útočná/Obranná (Hmotná) zložka
Čo sa týka útočnej zložky, vektorové hady sa chovajú približne ako "kopije". Sú hmotné a dokážu udeliť poškodenie, či pri obrannej napríklad poškodenie odvrátiť. Každopádne všetko má svoje limity. Útok pomocou týchto vektorov je silný prevažne v počte bodov, na ktoré sa nepriateľ musí naraz sústrediť. Samotné vektory je možné preseknúť obyčajným mečom. V obrannej zasa nenadelia nikdy vážnejšie poškodenie. V útočnej sa dá využiť aj ako taijutsu zložka, ktorú využíva najčastejšie. Teda dokáže pomocou vektorov, umiestnených na končekov jej prstov či na dlani, poškodiť a vyradiť Chi svojho nepriateľa.
Vektorové kliatby
Patrí medzi podivnú "schopnosť" ktorou dokáže doslova hýbať s vecami. Nie je to žiadna telekinéza a ma´to s tým len minimum vecí spoločných. Tak sama nemôže pohnúť vecou v tom smere, v ktorom si zmyslí bez istých podmienok. Taktiež ju nemôže chytiť vo vzduchu a hodiť ju niekam do zeme. Ide o viditeľné vektory, ktoré sa objavia na zemi. To čo sa nachádza na týchto vektoroch, prinúti istá neviditeľná a nepopísateľná "sila" prudko sa pohnúť do strany, ktorou vektor ukazuje. Jedná sa o naozaj rýchly pohyb, ktorý môže využiť aj vo svoj prospech ako napríklad na gife.
Tretie oko
Jedná sa o schopnosť "veštby", ktorá však slúži ako šiesty zmysel. Nie je to senzibilizmus. Nedokáže priamo vycítiť Chi nepriateľa. Dokáže však pomocou jeho odozvy v jej blízkosti určiť, ako nepriateľ zaútočí. Teda skrátene a zjednodušene, jej to umožňuje predvídať pohyby. Každopádne sa jedná len o taijutsu pohyby. Nemala by odkiaľ vedieť vrodené schopnosti či ninjutsu svojho nepriateľa.

Všetko však funguje ako samostatné techniky, ktoré ešte budú spísané 
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
 
Synyster: Black Art (WIP)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Hra :: Murim :: Schopnosti-
Přejdi na: